Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Squla - prosta droga do sukcesu szkolnego

poniedziałek, 25 września 2017


     Pierwsze tygodnie szkoły już za nami, czas miłego powrotu i poznawania szkolnych nowości. Teraz przyszła pora na prawdziwą naukę oraz sprawdzanie wiedzy i umiejętności naszych pilnych uczniów. Kolejne miesiące to wzmożony okres wielkich sukcesów, ale również smutnych porażek.
     Jak sprawić, aby tylko uśmiech towarzyszył nauce naszych dzieci? Dla wielu z nas odpowiedź jest proste mozolne wkuwanie lub kosztowne korepetycje, ale czy to jedyne rozwiązania?
    W obecnych czasach mamy do dyspozycji pomoc ze strony najnowszych technologii. Interaktywne platformy edukacje takie, jak Squla.pl zapewniają naukę na najwyższym poziomie połączoną z zabawą. Gdy nasze dziecko zmęczone jest nauką tradycyjną, warto mu podsunąć rozwiązania, które uatrakcyjnią proces nauczania. Technologie to nieodłączny element w dzisiejszych czasach i należy naszym najmłodszym pokazać, jak właściwie i wartościowo je wykorzystać dla własnego rozwoju i zabawy. Platforma edukacyjna Sqlua funkcjonuje na polskim rynku od dłuższego czasu i zrzesza już ponad 100.000 użytkowników. Jest dostosowana do wielu urządzeń, a w ramach jednego konta możesz z niej korzystać na komputerze, tablecie oraz smartfonie. 

Squla = prawie 50 000 quizów i zadań z wszystkich przedmiotów szkolnych

     W zaciszu domowym rodzic może zaoferować swojemu dziecku zadania opracowane przez polskich nauczycieli i metodyków na podstawie aktualnej podstawy programowej MEN. Dlatego też Squla to świetny sposób na powtarzanie szkolnego materiału w domu oraz opanowywania go z wyprzedzeniem. Przygotowano w atrakcyjnej szacie graficznej quizy, gry oraz filmy ze wszystkich przedmiotów szkolnych dla dzieci w wieku 3–12 lat. Nauka matematyki, języka obcego, czy historii nie będzie już straszna, gdy uczeń znajdzie interesujące dla siebie treści oraz formę. Z pewnością chętnie wytęży szare komórki, co może przełożyć się na dalsze sukcesy w szkole. Wszystkie zadania dla najmłodszych są czytane przez lektora oraz zobrazowane ciekawymi ilustracjami. Olbrzymim plusem są również wyjaśnienia i podsumowania zadań, dzięki którym dziecko ma okazję dowiedzieć się gdzie popełniło błąd.


 Squla = motywacja na najwyższym poziomie

     Dorosłych rozumie, że nauka to inwestycja w przyszłość, ale dla dzieci taka motywacja może nie wystarczać. Dlatego na platformie Squla każda dobra odpowiedź jest nagradzana wirtualnymi monetami, które z kolei można wymienić na zabawne awatary oraz nagrody - karty prezentowe, prenumeraty czasopism, vouchery do kina oraz przydatne gadżety Squla. Wirtualne nagrody zachęcają do systematycznej i samodzielnej nauki, a jednocześnie dziecko uczy się oszczędności i planowania swoich wydatków. Dodatkowo gracze mogą kolekcjonować trofea w swojej szafie oraz na bieżąco śledzić tablice wyników, na której przedstawiona jest najlepsza dziesiątka. Z pewnością każdy marzy o miejscu na podium. Squla pozwala również na zmagania ze znajomymi z klasy, rodzeństwo oraz innych graczy na platformie. Dzięki rywalizacji, nauka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Squla = bezpieczeństwo w sieci

     Na platformie nie znajdziemy reklam, ani treści niewłaściwych dla najmłodszych. Wszystkie informacje są bezpieczne i dostosowane do poziomu nauczania. Rodzic ma pewność, że dziecko mimo, że spędza czas w internecie, to jest to odpowiednie dla niego środowisko.

Squla = obserwacja postępów dziecka

     W każdy poniedziałek rodzice za pośrednictwem wiadomości mailowych otrzymują kompletne raporty na temat osiągnięcie dziecka. Dzięki raportowi można sprawdzić, ile dokładnie dziecko grało, z których przedmiotów rozwiązywało zadania oraz na ile pytań odpowiedziało poprawnie. Są to doskonałe informacje, które pozwalają na zaplanowanie dalszej nauki. Rodzice mogą również wyznaczać cele i zachęcać dziecko do nauki poprzez wiadomości motywujące, a w wolnym czasie sprawdzić swoje wiadomości grając wspólnie ze swoim dzieckiem.


     Pełna wersja Squli jest dostępna po opłaceniu abonamentu. Z okazji nowego roku szkolnego istnieje możliwość zakupu abonamentu rocznego w promocyjnej cenie 14,99 zł miesięcznie. Jeśli porównamy, to choćby z cenami korepetycji, to wybór jest prosty. Warto również pamiętać, że platforma jest udostępniana bezpłatnie szkołom i przedszkolom w godzinach lekcyjnych.

A jaki jest Wasz sposób na przyjemną i owocną naukę?

https://www.squla.pl/

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
 
 

5 komentarzy:

 1. Jeszcze mnie nie dotyczy, ale wydaje się fajne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas szybko leci, trzeba mieć "rękę na pulsie" nowości ;)

   Usuń
 2. super sprawa jednak chyba ciut za droga. W zeszłym roku pakiet startowy kosztował mnie 99 zł w tym roku to juz prawie 180 zł. Wiadomo że nie korzysta się z tego codziennie 24/7.
  Dlatego zrezygnowałam choć rzeczywiście forma fajna.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia