Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs "Mroczne zakamarki"

piątek, 29 września 2017

20 września odbyła się premiera nowego thrillera Kary Thomas "Mroczne zakamarki". Wspominałam o książce w poście Mroczne zakamarki - nowy thriller Kary Thomas, a już niedługo będziecie mogli poznać moją recenzję. Jeśli chcielibyście, aby również w Waszej biblioteczce pojawiła się ta nowość, to zapraszam do udziału w konkursie.

"Dlaczego książka powinna trawić do Twojej biblioteczki? "

WYNIKI KONKURSU "Mroczne zakamarki"

Egzemplarz thrillera Kary Thomas wędruje do Izabeli Jurkiewicz, bo każda mama ma swój mały sekret ;)

Niestety, ta książka nie trafiłaby do mojej pseudo-biblioteczki gdzie książki kurzą się, bo nikt nie ma dla nich czasu...) Kiedy patrzę na okładkę, widzę dla niej inne miejsce... Domową spiżarnię. Zacznijmy jednak od początku... Jestem matką dwójki dzieci. Jak co rano kieruję swoje kroki do kuchni, przygotowuję śniadanie, potem sprzątam, zmywam naczynia, sunę szczotką od lewej do prawej, robię listę zakupów, bawię się z dziećmi, i tak do południa. A potem... A potem przychodzi tata i przejmuje dowodzenie- bo mama musi iść do spiżarki, przecież w spiżarni jest TYYYLE roboty... Tak więc mama znika na długą godzinę, a potem wraca z błyskiem w oku. Bo ani dzieci, ani tata nie wiedzą, że przez ostatnią godzinę mama z wypiekami na twarzy zaczytywała się w mrocznych thrillerach, ukochanych, ulubionych, najlepszych. A ponieważ mama swój "przybytek" chowa tam, gdzie tata NIGDY nie zajrzy, nikt nie dowie się, jaki mroczny sekret skrywa mama w swoim magicznym zakamarku....:) 
 
GRATULUJEMY!

Regulamin konkursu książkowego "Mroczne zakamarki"

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest odpowiedź na pytanie :

"Dlaczego książka powinna trawić do Twojej biblioteczki? "

Pracę konkursową w formie tekstu/fotografii należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage LINK lub pod tym wpisem na blogu.

2. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do fanów Mama do sześcianu oraz zaobserwujecie nasz blog Dlaczego nie ...
3. Pod postem konkursowym na  fanpage zaproście 3 znajomych do wspólnej zabawy oraz udostępnijcie post konkursowy.
4. Nie zapomnijcie zajrzeć do sponsora nagrody Wydawnictwa MUZA SA
5. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 20.09.2017 do 13.10.2017 godz. 23.59.
6. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy na potrzeby konkursu i wysyłki nagrody.

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie własnego wyboru opartego na subiektywnej ocenie.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Wydawnictwo MUZA SA.
3. Nagrodą jest 1 egzemplarz thrillera Kary Thomas "Mroczne zakamarki".
4. Nagroda nie może być wymieniana na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybrany 1 zwycięzca.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. konkursy...opinie i testy sie zgłaszają do konkursu :) powinnam wygrac bo lubię wszsytko co mroczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam książki, czytam je namiętnie i w każdej wolnej chwili, dodatkowo prowadzę bloga z recenzjami książek. Dzięki książce z tego konkursu mogłabym wzbogacić swoją domową bibliotekę, zapełnić kolejne jesienne wieczory czytaniem i dodatkowo zrecenzować kolejną powieść na blogu.
  ania123423@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo w życiu są takie chwile że nagle mówisz mam naprawdę dość i wtedy uciekasz w świat książek w świat w którym w którym zapominasz o całym bożym świecie o własnych problemach bo dowiadujesz się że inni mają o wiele większe w tym świecie książkowym może zdarzyć się naprawdę wszystko. Mój książkowy świat jest pełen morderców i psychopatów, ludzkich problemów i nieszczęść tego świata wtedy zdaje sobie sprawę że naprawę moje problemy to nic nie znaczące błahostki. A zatem mroczne zakamarki to idealna dla mnie książka która pozwoli mi przenieść się do małego miasteczka takie jak moje poznać prawdę i zrozumieć co zdarzyło się przed laty a powroty bywają trudne z przyjemnością więc poznam tajemnicę dwóch przyjaciółek. mail.:emila.k@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeżyj nadzór bez narażania bezpieczeństwa iPhone'a! aplikacja szpiegowska bez jailbreaka dostarcza niezbędne funkcje monitorowania, zapewniając płynne i bezpieczne monitorowanie bez narażania integralności urządzenia.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia