Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Regulamin konkursu "Wybieram książkę"

poniedziałek, 22 stycznia 2018Wśród ostatnich nowości w naszej biblioteczce pojawiły się książki Wydawnictwa Meandry :

"Dziki chłopiec Prawdziwe życie dzikusa z Aveyron"Mary Losure

"Średniowiecze. Interaktywna przygoda z historią" Allison Lassieur

 "Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią" Bob Temple


Jedna z pozycji może poszerzyć Wasze domowe zbiory książkowe, wystarczy podjąć nasze konkursowe wyzwanie. Zapoznaj się z recenzjami wymienionych książek i przekonaj nas, że wybrana pozycja powinna być Twoja!

WYNIKI

Książkę otrzymuje Sabina Fabczak  

Wybieram książkę "Dziki chłopiec Prawdziwe życie dzikusa z Aveyron" ponieważ bardzo zainteresował mnie tytuł i opis,moim skromnym marzeniem jest przeczytać książkę,przy której z pewnością się wzruszę.W naszych czasach,zabieganych i bardzo zwariowanych ludzie zapomnieli o wartościach człowieczeństwa,a właściwie zatracili jego sens,oczywiście jest to moje zdanie...Ale przebywając wśród ludzi o różnym pochodzeniu,zainteresowaniach i wykształceniu sama czuję się często jak ,,zagubiona dzikuska"...

GRATULUJEMY!

Regulamin konkursu książkowego "Wybiera książkę ..."

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokończenie zdanie wpisując wybrany tytuł oraz krótkie uzasadnienie:
"Wybieram książkę ... "

Pracę konkursową w formie tekstu należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage LINK lub pod tym wpisem na blogu.
2. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do fanów Mama do sześcianu , Wydawnictwa Meandry oraz zaobserwujecie nasz blog Dlaczego nie ...
3. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 22.01.2018 do 05.02.2018 godz. 23.59.
4. Wszyscy lubimy się bawić dlatego zadbajmy o udostępnienie postu konkursowego na FB oraz zaproszenie znajomych.
5. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy na potrzeby konkursu i wysyłki nagrody.

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie własnego wyboru.
2. Nagrodą jest 1 egzemplarz wybranej książki -
3. Nagroda nie może być wymieniana na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybrany 1 zwycięzca.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).


IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Dzikiego chłopca czytałam. Bardzo wstrząsająca historia warta przemyślenia i uwagi. Polecam.:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia