Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Smocza Straż - Brandon Mull

czwartek, 25 stycznia 2018

     Wraz z ostatnim tomem „Klucze do więzienia demonów” zakończyła się jedna z najlepszych fantastycznych serii dla młodszych czytelników. „Baśniobór. Nowe przygody. Smocza Straż"  to wyczekiwana kontynuacja popularnej serii Brandona Mulla. Rodzeństwo Sorenson po raz kolejny zmierzy się z zagrożeniem czyhającym na krainę baśniowych stworzeń.
Autor: Brandon Mull
Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 21.11.2017
Liczba stron: 385
Oprawa: miękka
 Cena okładkowa: 34,99 zł

   „Smocza Straż" ponownie zabiera czytelnika w magiczny świat jednorożców, demonów, smoków i wróżek. Aby ujrzeć, co tak naprawdę dzieje się w tej krainie śmiertelnicy muszą wypić mleko magicznej krowy Wioli lub zjeść morsowe masło. Jedynie Kendra, główna bohaterka nie potrzebuje magicznego płynu, by widzieć istoty z Baśniobóru, a to dzięki deszczowi wróżkowych pocałunków, które uczyniły ją wróżkokrewną. Dziewczynka potrafi także ładować energię magiczną w przedmioty, widzi w ciemnościach, mówi w kilku językach oraz rozumie język wróżek. Seth, brat Kendry, jest zaklinaczem cieni, potrafi znieść obecność nieumarłych, a nawet z niektórymi się porozumiewać. Wszystko brzmi niesamowicie, a to tylko część tego, co kryje tajemniczy i baśniowy las.  


      
     Armia demonów została pokonana we wcześniejszej serii, większość z nich została uwięziona, a w Baśnioborze nastało długo wyczekiwane zwieszenie broni. Wróżki odbudowują swoją nową krainę, rodzeństwo Sorenson nieco nudzi się w rezerwacie i wszystko wydane się na dobrej drodze do utrzymania równowagi w Baśnioborze. Niestety tylko pozorny spokój, zamknięte w azylach smoki pragną wolności i władzy. 

Zbliża się nowa era - Era smoków.

     Powstanie gadów ogarnęło wszystkie azyle, w tym jeden z ważniejszych, czyli Gadzią Opokę. Kendra i Seth Sorensenowie będą musieli stawić czoła wyzwaniom i pokonać smoczych wrogów, by uratować Baśniobór.


     "Baśniobór. Nowe przygody. Smocza straż " to bajkowa opowieść o przyjaźni, odwadze i poświeceniu dla dobra innych. Pozytywne wzorce w literaturze młodzieżowej zawsze są w cenie. Autor stworzył powieść z sympatycznymi bohaterami, dynamiczną akcją oraz intrygującym, magicznym światem. Żywiołowy styl narracji oraz przystępny język powinien przypaść młodszym czytelnikom do gustu. Myślę, że warto było czekać tak długo na premierę, która z pewnością porwie bez reszty wszystkich fanów dzieł Brandona Mulla.


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia