Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Regulamin konkursu "Koniec wakacji z Lilaróż"

wtorek, 28 sierpnia 2018KONKURS ZAKOŃCZONY

WYNIKI

Nagrodę 
Vianek Serum do włosów wzmacniające
otrzymuje autorka hasła  
Drogeria Lilaróż "Definicja naturalnego piękna" 


Nagrodę 
Vis Plantis Element Wyciąg z kiełków rzeżuchy - Szampon do włosów z węglem aktywnym 300ml
otrzymuje autorka hasła
Robię zakupy w Drogeria Lilaróż, a Ty jaką masz super moc?

Nagrodę 
Vis Plantis Element Filtrat Śluzu Ślimaka - Kremowa Pianka do mycia twarzy i oczu
otrzymuje autorka hasła 
Drogeria Lilaróż - moc natury gwarancją pięknej skóry.


Nagrodę 
Orientana Bio maska-esencja papaja kurkuma
otrzymuje autorka hasła
Drogeria Lilaróż, to natura na wyciągnięcie ręki.

Nagrodę 
Olejek do twarzy RÓŻA JAPOŃSKA I SZAFRAN
otrzymuje autorka hasła Drogeria Lilaróż-zaproszenie do krainy piękna


 I rabat do wykorzystania dla wszystkich :) 


GRATULUJEMY!


Regulamin konkursu "Koniec wakacji z Lilaróż"

1. WARUNKI OGÓLNE
1.1. Niniejszy regulamin konkursu "Koniec wakacji z Lilaróż" („Regulamin”) określa warunki i zasady uczestniczenia w Konkursie w postaci postu opublikowanego na blogu Mama dosześcianu („Konkurs”).
1.2. Organizatorem Konkursu jest Mama do sześcianu.
1.3. Warunki uczestnictwa w Konkursie określone są w niniejszym Regulaminie Konkursu, a każde zgłoszenie Uczestnika do Konkursu na warunkach określonych w Regulaminie będzie jednoznaczne z faktem, iż Uczestnik zapoznał się z treścią Regulaminu i go akceptuje, wyraził zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych zgodnie z punktem 5 poniżej.
1.5. Konkurs jest organizowany na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, Uczestnicy nadsyłają prace konkursowe w komentarzu pod postem konkursowym na:
- fanpage Mama do sześcianu
- instragramie Mama do sześcianu
-  na blogu LilaRóż - kosmetyki dla każdej z nas

2. CZAS TRWANIA KONKURSU
2.1. Konkurs trwa od dnia 28.08.2018 do 09.09.2018 do godz. 23:59.

3. ZASADY KONKURSU
3.1. Padaj hasło reklamujące Drogerie Lilaróż.
3.2. Uczestnik może wysłać dowolną ilość zgłoszeń zastrzeżeniem.
3.2. Wysyłając zgłoszenie osoba wskazana w pkt 3.1, po akceptacji warunków, o których mowa w punkcie 1 staje się uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”). Wysyłając zgłoszenie Uczestnik akceptuje zapisy niniejszego regulaminu.
3.3. Wszystkie zgłoszenia, zawierające treści obraźliwe lub obelżywe, naruszające czyjeś prawa autorskie; zawierające treści erotyczne, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające powszechnie akceptowane zasady moralności, naruszające godność osobistą, nawiązania do symboli religijnych, etnicznych lub rasowych, a także takie, które nie zawierają  podstawowych wymagań, stawianych przez stronę, zostaną usunięte przez moderatorów.
3.4. Nagrody zostaną przyznane 5 autorom najciekawszych zgłoszeń z zastrzeżeniem, że jedna osoba może wygrać tylko jedna nagrodę  niezależnie od ilości zgłoszonych haseł.
3.5. Informację o wygranej zostaną umieszczone na  https://www.facebook.com/mamadoszescianu https://www.instagram.com/mama_do_szescianu/ oraz na blogu w tym poście konkursowym LilaRóż - kosmetyki dla każdej z nas.
3.6. W Konkursie wezmą udział wyłącznie zgłoszenia, które dotrą do Organizatora w okresie trwania Konkursu, określonym w pkt. 2.1, spełniające warunki Regulaminu.
3.7. Wpływ zadania konkursowego rejestrowany jest przez stronę https://www.facebook.com/mamadoszescianu, https://www.instagram.com/mama_do_szescianu/ oraz na blogu. Data i godzina wpływu odpowiedzi zadania konkursowego zostanie ustalona na podstawie daty i godziny zarejestrowanej przez stronę. W przypadku edytowania przez Uczestnika wcześniejszego zgłoszenia, za datę wpływu odpowiedzi, uznaje się datę i godzinę ostatniej wiadomości.

4. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
4.1. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu.
4.2. Imię/nazwa zwycięzców deklarowane w jego profilu zostanie zamieszczone na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu,
https://www.instagram.com/mama_do_szescianu/ oraz na blogu w tym poście konkursowym.
4.4.Wysłanie przez Uczestnika zgłoszenia w ramach Konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem przez Uczestnika zasad Konkursu opisanych w Regulaminie.

5. NAGRODY
 
5.3. Nagrody dodatkowe w postaci elektronicznych bonów rabatowych - 15% do wykorzystania na stronie Drogeria Lilaróż

6. WYDAWANIE NAGRÓD
6.1. Nagroda zostanie wysłana na adres podany przez uczestnika w wiadomości prywatnej nadesłanej na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu. Za przygotowanie oraz wysyłkę nagród odpowiada Drogeria Lilaróż.
6.2. Uczestnik, który zwyciężył, zobowiązany jest na prośbę Organizatora do podania Organizatorowi  adresu, na który przesłana ma być nagroda. Zaniechanie tego obowiązku lub podanie błędnego adresu, które spowoduje brak możliwości przesłania Uczestnikowi Nagrody powoduje utratę prawa Uczestnika do Nagrody.
6.3.  W przypadku sytuacji spornych, ostateczna decyzja o wyłonieniu laureata/laureatów należy do Organizatora. Decyzje Organizatora są ostateczne i nieodwołalne.

7. INNE POSTANOWIENIA
7.1. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy nagrodzony Uczestnik spełnia warunki określone w Regulaminie Konkursu. W tym celu może żądać od Uczestnika złożenia określonych oświadczeń, podania określonych danych, bądź przedłożenia określonych dokumentów. Niespełnienie warunków Konkursu lub odmowa spełnienia powyższych żądań powoduje wykluczenie danego Uczestnika z Konkursu z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do nagrody i jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Organizatora.
7.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe działanie lub przerwy w działaniu sieci Internet.
7.3. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żadnym zakresie sponsorowany, wspierany, administrowany, ani stowarzyszony z portalem www.facebook.com. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., a Delaware Corporation z siedzibą przy 1601 s. California Ave, PaloAlto CA 94 304. Informacje podawane przez uczestników Konkursu są informacjami podawanymi Organizatorowi, a nie portalowi www.facebook.com. Informacje te będą wykorzystane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu przez Organizatora.
7.4. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
7.5. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w czasie trwania Konkursu wynikających z nadużyć ze strony Uczestnika, w tym w szczególności złamania przez Uczestnika zasad Regulaminu Konkursu Organizator ma prawo nieodwołalnie wykluczyć danego Uczestnika z Konkursu informując o tym Uczestnika poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do Uczestnika poprzez portal Facebook.  Organizator zastrzega sobie prawo powierzenia wykonania poszczególnych czynności organizacyjnych, administracyjnych i innych w ramach realizacji Konkursu, podwykonawcom Organizatora.
7.6. Wszelkie dodatkowe informacje o Konkursie, związane z jego funkcjonowaniem Uczestnik Konkursu może uzyskać wysyłając wiadomość prywatną poprzez stronę https://www.facebook.com/mamadoszescianu lub na adres maile.  
77. Postanowienia Regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia Konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Komisji Konkursowej.
7.8. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany zasad Konkursu i treści niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków udziału w Konkursie i nie będzie naruszało podstawowej koncepcji Konkursu.
7.9. Niniejszy Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.)

 Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy - Kliknij tutaj


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Bardzo dużo komentarzy jest na tym blogu. Szkoda że ja nie mogę dłużej tu zostać,ale takie mam już życie że nie mam czasu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia