Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs z Canpol babies "Zimowe wieczory"

piątek, 11 stycznia 2019     Za oknem tęgi mroź ( -15 stopni), śnieg i ciemności. Taka aura sprawia, że nie chętnie wychylamy nosy na zewnątrz w długie, zimowe wieczory. Czytamy, malujemy, budujemy zamki z klocków i gotujemy, to nasze ulubione zajęcia. 
A jakie są Wasze patenty na udane wieczory zimowe?
     Sposobów na spędzanie zimowych wieczorów jest wiele. Wspólne kompletowanie wyprawki, leniuchowanie w oczekiwaniu na wielki dzień narodzin,  a może już poznawanie tajników rodzicielstwa - pierwsza kąpiel, pierwszy uśmiech. A może to szalone zabawy w "a kuku!", nauka chodzenia lub czytania. Każda wspólna chwila warta celebrowania i zapamiętania.
Pokażcie lub opiszcie, jak spędzacie zimowe wieczory i powalczcie o nagrody od Canpol babies.


Elektryczny podgrzewacz do butelek Canpol babies


      Podgrzewacz został wyposażony w funkcjonalny pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów, pasuje także do większości butelek wąsko i szerokootworowych oraz słoiczków z gotowymi posiłkami. Temperaturę można regulować płynnie, co ułatwia utrzymanie zróżnicowanych pokarmów w odpowiedniej dla nich temperaturze. Dzięki sterowaniu jednym pokrętłem urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze.
- pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów
- płynna regulacja temperatury podgrzewania
- termostat i grzałka PTC zapewniająca długą żywotność

Butelka Haberman Canpol babies

     To opatentowanym produktem zaprojektowanym z myślą o dzieciach cierpiących na kolkę. W przeciwieństwie do innych butelek, w butelce Haberman smoczek tworzy odrębną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas w trakcie karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki, nie miesza się z pokarmem, który dziecko pobiera ze smoczka. Została wyposażona w specjalny system, który sprawia, że dziecko nie łyka powietrza, dzięki czemu jest mniej narażone na kolki. Butelka nie rozleniwia dziecka i umożliwia karmienie naprzemienne.

WYNIKI 

Najwyższa pora na długo wyczekiwane wyniki. Po raz kolejny raz Wasza pomysłowość sprawiła, że wybór był bardzo trudny. Jednak mogłam liczyć na pomoc rodziny i mogę ogłosić wyniki :)

Pierwszy zestaw już na peronie czeka na pociąg ABC, z którym nie ma mowy o wieczornej nudzie. Halo konduktorze! Nagrodę pakuj i do dostarcz wprost do Alicji i pani Katarzyny.

Zestaw drugi od Canpola trafia do pani Justyny, bo wierzymy na słowo, że wspólne przyrządzanie kolacji całą rodzinę potrafi zbliżyć.


Regulamin konkursu "Zimowe wieczory"

I. WARUNKI OGÓLNE

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgładzenie opisujące/ pokazujące jak spędzacie zimowe wieczory.

Prace konkursowe w formie tekstu / zdjęcia / filmu należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage  LINK, na blogu pod tym wpisem lub należy je przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na FB).

Miło nam będzie jeżeli polubisz nas i sponsora na FB, udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy.

3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia nas na FB Mama do sześcianu, również do obserwowania naszego bloga Dlaczego nie ...
5. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 11.01.2019 do 30.01.2019 godz. 23.59.
6. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
7. Biorąc udział w konkursie akceptujesz niniejszy regulamin oraz zasady przetwarzania danych osobowych.

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie własnego wyboru.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagród odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodami są 2 zestawy składające się z podgrzewacza i butelki marki Canpol babies.
4. W konkursie zostaną przyznane dwie w/w nagrody rzeczowe.
5. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybranych 2 nagrodzonych.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).

IV. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
1. Organizator nie prowadzi zbioru danych osobowych. Zostaną one usunięte tuż po przekazaniu sponsorowi nagród. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania mamadoszescianu@wp.pl
2. Uczestnik konkursu w celu udziału w konkursie dobrowolnie zamieszcza swoje dane pod postami konkursowymi i bez przymusu podaje dane adresowe (adres, imię i nazwisko i numer telefonu) jedynie w celu zaadresowania przesyłki i jej doręczenia. Dane te przekazywane są wyłącznie sponsorowi nagrody i nie będą w żaden sposób wykorzystywane poza ich celem podania - przekazaniem nagrody.

V. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!5 komentarzy:

 1. Zimowe wieczory to nasze ulubione,
  Gry i zabawy przez nas są stworzone,
  I uśmiech towarzyszy wciąż na około,
  Zimowe wieczory spędzane na wesoło.

  Nie ma jednego patentu na wieczory,
  Aby uśmiech szczery był oraz i spory,
  Różnorodność w spędzaniu widziana,
  Każda zabawa przez nas wychwytana.

  Rodzina tu duża, pokolenia mieszkają,
  A wszyscy chęci, do zabawy posiadają,
  Więc gdzie miejsce wygodnie siadamy,
  Uwaga ! Uwaga ! Zabawę otwieramy !

  Zabawa w kalambury lecz nie normalna,
  Forma zgadywania przecież nie banalna,
  Bo naśladować trzeba nie wydając głosu,
  Ach, to zabawa pełna śmiechu i chaosu.

  A związane oczy w niczym nie pomagają,
  Pomimo, że dorośli więcej siły posiadają,
  To często jest tak, że królują tu dzieciaki,
  Oto nas na zabawę nie opuszczają smaki.

  Malowanie na czas ! To dopiero zabawa,
  Każdy się spieszy, i fantastyczna sprawa,
  Co z tego wyjdzie ? Jury ocenić tak musi,
  Komu przyzna punkty? Do działań zmusi.

  Zabawa, ach zabawa ! Inna co wieczoru,
  A spędzanie w zimie dostarcza nastroju,
  Który przelewa się na kolejny dzień cały,
  Tak aby dzieciaki kreatywnie je spędzały.

  Zimowe wieczory obfite są w zmagania,
  Bo od zwykłej zabawy aż do pomagania,
  Po pieczenie ciast, i wspólne oglądanie,
  A zimowe wieczory to zawsze wyzwanie.

  P.S Kreatywność nie umyka mi z głowy,
  Bo każdy rodzic, na spotkania gotowy,
  W zimowe wieczory nuda gościć nie może,
  Ciekawie spędzany, kreatywność wzmoże.

  Mama z pomysłami na każdą minute,
  Sylwia Klichowska

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz jest niesamowicie interesujący.Im więcej takich wpisów tym na pewno będzie bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam wszystkie Panie. Serdecznie polecam wam stronę Zibru. Ostatnio zakupiłam tam moje wymarzone creepersy. Myślałam że nie będą pasować do mojego stylu i generalnie będą nie wygodne zaraz po ciąży, ale się myliłam są świetne. Dodatkowym plusem jest fakt że są w 100% wegańskie!! sprawdzajcie na stronie href="https://zibru.com/pl/creepers-119">Wegańskie Creepersy

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja to koniecznie musiałabym napisać, że w naszym domu jesienne i zimowe wieczory to konieczność włączania nawilżacza powietrza, ponieważ przez ogrzewanie powietrze jest bardzo suche, jest niska wilgotność powietrza, co sprawia, że pojawia pojawiają się problemy z drogami oddechowymi, no i skóra nie jest w najlepszej kondycji. Mamy nawilżacz od https://meacopolska.pl/ i polecamy, bo daje radę i dzięki niemu są świetne efekty i dobra wilgotność powietrza. Zwróćcie na to uwagę w swoich domach, bo to ważne dla zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz podłogówkę? Szukam rady. Potrzebne mi się rozdzielacze do podłogówki - https://sterownikitech.pl/rozdzielacze,c37.html Czy to jest dobre rozwiązanie? Warto? Ewentualnie jakie inne robią różnicę? Podpowiedzi?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia