Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

konkurs "Jesienne klimaty z Canpol babies"

poniedziałek, 14 października 2019     Ostatnie dni rozpieszczały nas piękną jesienną aurą. Osobiście nie miałabym nic przeciwko, gdyby taka pogoda utrzymywała się jeszcze długo, długo. Jednak wiem, że nasza jesień bywa kapryśna i szybko może wrócić szaruga, chłód i deszcze. Warto te piękne chwile uchwycić na fotografiach.


     W tym miesiącu zapraszam Was na konkurs fotograficzny, w którym nie tylko liczę na piękne jesienne kadry, ale również pomysłowość i kreatywność.Na zdjęciu bowiem obowiązkowym elementem jest napis, logo lub produkt Canpol babies.

Najbardziej zachwycające i zaskakujące fotografie zostaną wyróżnione jednym z dwóch fantastycznych zestawów na długie jesienne spacery. Każdy zestaw składa się z czterech elementów:

- etui na smoczek oraz etui na butelkę
- smoczek silikonowy oraz łańcuszek do smoczka z nowej serii Racing


WYNIKI!

W tej edycji nagrody wędrują do:
pana Kamila M.
oraz
pani Marii S.

Gratulujemy! Regulamin konkursu "Jesienne klimaty z Canpol babies"

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgładzenie zdjęcia w klimacie jesiennym, którego elementem obowiązkowym będzie produkt, symbol lub napis Canpol babies - forma jest dowolna z zastrzeżeniem, że zabronione jest wstawianie napisu, loga lub produktu w czasie obróbki zdjęcia.

2. Każdy uczestnik może zgłosić 3 prace na trzech różnych kanałach - fb, instagram lub e-mail. Prace konkursowe w formie fotografii należy umieścić w jednym z wskazanych miejsc:
 a)  w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Mama do Sześcianu wyłącznie pod postem konkursowym "Jesienne klimaty z Canpol babies"
b)  na swoim otwartym profilu instagram z #jesiencanpolbabies oraz oznaczeniem @mama_do_szescianu
c) lub przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na FB).

Miło nam będzie jeżeli polubisz mnie na FB i instagramie, udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy.

3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia FB Mama do sześcianu, konta na instagramie mama_do_szescianu oraz do obserwowania bloga Dlaczego nie ...
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 14.10.2019 do 04.11.2019 godz. 23.59.
5. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
6. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie własnego wyboru.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodami są zestawy od Canpol babies. 
4. W konkursie zostaną przyznane 2 równorzędne nagrody rzeczowe.
5. Nagrody nie można wymienić na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybranych jeden zwycięzca.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody. W takiej sytuacji zostanie wybrany kolejny  zwycięzca w ciągu max. 3 dni.

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook, Instagram lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku, Instagram i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku, Instagram
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku, Instagram
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione. Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
 
 

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia