Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Carter Reed. Tom 1 - Niegrzeczne Książki

poniedziałek, 14 marca 2022

 

     Carter Reed, Zimny Zabójca, zniewalająco przystojny i równie niebezpieczny mężczyzny. Mafijne powiązania, wielki pieniądze oraz ludzie, dla których zabójstwo innego człowieka nie znaczy zbyt wiele. Jak odnaleźć się w tym brutalnym świecie? 

 
Tytuł: Carter Redd
Autor: Tijan
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki 
Liczba stron: 392
 Data wydania: 23.03.2022
Kategoria: Romanse

 
     Ten wieczór Emma miała spędzić w swojej ulubionej siłowni, jednak zmienia plany i wraca wcześniej do domu. Już od progu wie, że wieczór nie będzie mogła zaliczyć do udanych. Na parkingu zauważa samochód chłopaka swojej współlokatorki Mallory. Jeremy Dunvan należy do lokalnej mafii. Emma nie darzy sympatią mężczyzny i jak się przekonuje tego wieczoru, jej odczucia były od początku słuszne. Kobieta wchodzi do salony, gdzie Mallory jest brutalnie gwałcona przez swojego chłopaka. Emma w jednej chwili podejmuje decyzję, która zaważy na jej dalszym życiu. Wszystko potoczy się szybko  -  broń, strzał i trup.  

     Emma nie może liczyć na wsparcie, czy rzetelne śledztwo policji, która stoi na straży mafijnych układów. Ojciec Jeremy'ego z pewnością będzie chciał wyrównać rachunki, a dziewczyna dobrze wie jak brutalna jest mafia. Brat Emmy został zabity z rąk ludzi Dunvan i prawdopodobnie taki sam los czaka również ją. Jedyna nadzieja to Cartera Reed, tajna broń konkurencyjnej rodziny mafijnej i przyjaciel z dawnych lat. 
 

     Carter Reed to mafijna opowieść o miłości. Fabuła opiera się na sprawdzonym układzie - on nieziemsko przystojny, bogaty i opiekuńczy, a ona zagubiony, trochę naiwna i oczywiście potrzebująca pomocy. Mimo, że od początku można było przewidzieć romans głównych bohaterów, to autorka potrafił zaskoczyć czytelnika. Historia ukazują niełatwą drogę budowana związku dwojga ludzi z potężnym bagażem życiowym.  Mamy odrobinę mrożących krew w żyłach sytuacji, ale zdecydowanie w książce przeważają uczucia, mafijne rozgrywki momentami schodzą na dalszy plan. Może to i dobrze, że zbrodnie, nieczyste układy równoważone są przez opiekuńczość i pozytywne emocje. 

     Lubię historie, które od początku budują napięcie i tak właśnie jest w książce Carter Reed. Pierwsza strona i mamy brutalny gwałt i morderstwo, potem nieco akcja wyhamowała, co może nie wszystkich zadowolić. Jednak autorka starała się utrzymać napięcie i pod koniec akcja rozkręca się na nowo. Podsumowując, jeśli szukasz lekkiej mafijne opowieści z wątkiem miłosnymi, to z pewnością książka przypadnie Ci do gustu. 
 
Chcesz poznać Cartera Reed? 
 
 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia