Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Kwietniowe nowości Wydawnictwa Nasza Księgarnia

czwartek, 14 kwietnia 2022

 

Dziś garść kwietniowych propozycji dla dzieci i młodzieży od wydawnictwa Nasza Księgarnia. Wśród najnowszych tytułów znajdziemy dobrze znane kontynuacje serii, pierwszy tom nowej serii detektywistycznej, bogato ilustrowane albumy i ciepłe opowieści dla najmłodszych. Zajrzyj i wybierz coś dla was!

Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

Autor: Marta Galewska-Kustra
Ilustrator: Joanna Kłos
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda, karton
Cena: 54,90 zł
Wiek: 3–6
Gatunek: książki obrazkowe (edukacja)
Data premiery: 13.04.2022


     To już siódma część przygód Pucia. Tym razem wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić!

Książka wzbogaca słownik dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności, pozwala również rozwijać umiejętności rozumienia mowy oraz opowiadania. 


Zagadka czarnego psa. Detektywi z Tajemniczej 5 kontra duchy


Seria: Detektywi z Tajemniczej 5 kontra duchy
Autor: Marta Guzowska
Ilustrator: Asia Gwis
Liczba stron: 176
Cena: 29,90 zł
Wiek: 6–10
Gatunek:literatura przygodowa
Data premiery: 13.04.2022

     Książka otwiera nową serię detektywistycznej dla dzieci o śledczych z Tajemniczej 5! Anka, Piotrek i Jaga mieli dotąd wiele niesamowitych przygód (szukali naszyjnika mumii, zaglądali do grobu wampira, a nawet tropili ducha Chopina). Ale teraz będą badać zjawiska nadprzyrodzone. Ten pomysł podsuwa im Lidka, która uczy się w klasie dziennikarskiej i ma za zadanie napisać serię reportaży z miejsc, w których straszy. Cała czwórka pod opieką wujka Janka i w towarzystwie psa o imieniu Lucy udaje się do Zamku Ogrodzieniec. Tatusiu, czy dziesięć to dużo?

Autor: Sabine Bohlmann
Ilustrator: Emilia Dziubak
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 39,90 zł
Wiek: 3–6
Gatunek: książki obrazkowe 
Data premiery: 27.04.2022

     Mały Wilczek zadaje Tacie Wilkowi bardzo dużo pytań. Czy jestem szybki? Czy jestem głośny? Czy jestem silny? Tata na wszystko ma odpowiedź, ale wcale nie taką prostą. Świat jest przecież skomplikowany. Tylko jedno jest proste. Niezależnie od tego, czy Wilczek jest szybki, głośny czy silny, tata kocha go równie mocno!

Piękna opowieść o relacji dziecka i rodzica!
 
 

Co się kryje w kwiatku? Fascynujące ciekawostki przyrodnicze


Autor: Rachel Ignotofsky
Ilustrator: Rachel Ignotofsky
Liczba stron: 48
Oprawa: twarda
Cena: 39,90
Wiek: 0–6
Gatunek: książki obrazkowe (edukacja)


     Kwiaty są wszędzie. Zachwycają różnorodnością kolorów i kształtów. Ale czy wiemy, co tak naprawdę się w nich kryje? I jak to możliwe, że wyrastają z malutkiego nasionka? W tej bogato ilustrowanej książce Rachel Ignotofsky tłumaczy, jak działa natura. Już dziś odkryj, co rośliny jedzą, dlaczego pachną i z jakimi zwierzętami są za pan brat.

 Miasto psów


Atorka: Nikołaj Kucharska 
Data premiery: 27.04.2022 
Forma wydania: oprawa twarda
Rok wydania: 27.04.2022
Liczba stron: 28
Wiek: 0-6
Gatunek: książki obrazkowe (edukacja)     Mieście Psów bardzo dużo się dzieje! Policja ściga rabusiów, pojawiają się kosmici, państwo Szczeklińscy świętują złoty jubileusz, Fantastyczna historia z psami w roli głównej.


* informacje pochodzą od Wydawnictwa Nasza Księgarnia
 
 
 
Którą książkę wybierzesz? 
 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia