Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Minecraft Kurs Rysowania - Wydawnictwo RM 

wtorek, 12 kwietnia 2022

 

Grę Minecraft nie trzeba chyba nikomu przedstawić. Zdobyła ona liczne grono zapalonych fanów na całym świecie. Również u nas w domu jest popularną, a ja chętnie wykorzystuje ją do rozwijania innych umiejętności moich dzieci. 


Autor: Katarzyna Pluta
Wydawnictwo: RM
Data wydania: 23.03.2022
Liczba stron: 88

      Z najnowszą książką Minecraft Kurs Rysowania moża wyczarować świat znany z gry Minecraft, używając jedynie… papieru i kredek. Dzięki książce w prosty sposób nauczycie się rysować minecraftowe domki, huśtawki, owoce, piratów, potwory, rekiny, mrówki, motyle i wiele innych obiektów, zwierząt oraz roślin.

Twoje dziecko lubi rysować? 

A może lubi również grę Minecraft? 

Trafiłeś na połączenie idealne Minecraft Kurs Rysowania. 

      Książka Minecraft Kurs Rysowania została podzielona na 3 działy o różnej trudności rysunków - Na początek, Nabierz wprawy oraz Zostań mistrzem. W sumie 95 stron zapewnia świetną zabawę i naukę. Dzieci rysując mogą opanować zasady rządzące perspektywą, pobudzają swoją wyobraźnię oraz znajdzują mnóstwo inspiracji do tworzenia własnych prac graficznych. Książka uczy również cierpliwość, uważności i dokładności. Dzięki prostym i przejrzystym instrukcjom krok po kroku poznają rysowanie w oparciu o siatkę izometryczną. Szkoda, że w książeczce nie znaleźliśmy kilku pustych stron z takimi siatkami, które można by od razu wykorzystać. Warto więc kupić osobny zeszyt lub skorzystać z zasobów internetowych. 


A Twoje dziecko co narysuje?


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia