Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci - Marta Galewska-Kustra

piątek, 22 kwietnia 2022Pucio to bez wątpienia jeden z popularniejszych bohaterów książek edukacyjnych przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Niecały tydzień temu swoją premierę miał siódmy tom o sympatycznym chłopcu, który poznaje świat. 

      Seria o Puciu została stworzona przez Martę Galewską-Kustrę, dr n. hum. logopedę, pedagoga dziecięcą i pedagoga twórczości, aby w naturalny sposób wspomagać rozwój mowy u dzieci na różnych etapach rozwoju. Autorka na pierwszych stronach zwraca się do opiekunów z radami, jak wspomagać ten proces oraz daje garść przydatnych porad jak korzystać z książek. W książkach znajdziemy: wyrazy dźwiękonaśladowcze i pierwsze słowa, podstawowe rzeczowniki i czasowniki oraz łączenie wyrazów, zabawy z artykulacją, budowanie zdań oraz ćwiczenia umiejętności opowiadania. Seria książkowa uzupełniają puzzle oraz proste gry – typu domino czy układanki.
 
     Nieodłącznym elementem serii są oczywiście przepiękne ilustracje Joanny Kłos, która pobudzają wyobraźnie oraz zachęcają do zabawy i nauki.

Autor: Marta Galewska-Kustra
Ilustrator: Joanna Kłos
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia 
Liczba stron: 40
Data premiery: 13.04.2022

      W najnowszym tomie Pucio i Misia zabiorą małych czytelników na wieś, by wspólnie odwiedzić gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Szybko się okazuje, że na wsi nie ma mowy o nudzie. Lepienie z gliny, zbieranie kwiatów i pieczenie sękacza to tylko niektóre z atrakcji. Pucio odkrywa wiele nowych rzeczy, poznaje nowe dźwięki i słowa. Czas spędzony na wisi owocuje w dużą ilość pozytywnych wydarzeń i emocji.     Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Wspaniale ilustrowana książka nie tylko cieszy wzrok, ale jest przede wszystkim jest doskonałym narzędziem edukacyjnym. Ciekawe teksty poszerzające wiedzę dziecka, pozwalają rozwijać umiejętności rozumienia mowy oraz opowiadania, a wskazówki i pytania ułatwiają wspólną pracę z dzieckiem. Olbrzymi wsparciem są wskazówki autorki na dole kolejnych stron. to prawdziwy przewodnik dla rodzica w prawidłowym kształceniu umiejętności dziecka. Książka sprawdzi się do domowej nauki, jak również w pracy specjalistów. Koniecznie zobaczcie sami!

 Znacie Pucia i Misią?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Pucio cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców i wcale mnie to nie dziwi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że nie było Pucia, gdy moje dzieci były maluchami ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pucio jak zwykle w formie! Świetne książki. W ogóle nie dziwię się, że dzieci tak go lubią.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia