Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Nowości od Wydawnictwo IUVI

środa, 4 maja 2022


Zapraszam na gorący przegląd nowości wiosennych od Wydawnictwa IUVI dla dzieci i młodzieży. Wiosna z IUVI będzie wzruszająca, pełna pozytywnych emocji, fantastyczna, tajemnicza i niebezpieczna. Daj porwać się lekturze.

Echowa Góra - Lauren Wolk

 

    Echowa Góra Lauren Wolk to przepiękna i głęboko prawdziwa, wręcz uzdrawiająca opowieść przywołująca na myśl uwielbianego przez polskie dzieci „Paxa” Sary Pennypacker. „Echowa Góra” jest wyrazem niesamowitej empatii dla świata przyrody i pochwały naturalnej harmonii świata wokół nas i w nas samych. Echowa Góra jest wielokrotnym zdobywcą tytułu najlepszej książki roku 2020 w Stanach Zjednoczonych.

     Straciwszy dorobek życia w latach wielkiego kryzysu, rodzina Ellie emigruje z miasta, by wystartować od nowa na dzikim zboczu Echowej Góry. Nowe życie daje dziewczynce wiele swobody i rozbudza w niej miłość do natury, która odsłania przed nią swoje tajemnice. Ale jedna zagadka nadal domaga się rozwiązania: skąd się biorą miniaturowe drewniane figurki zwierząt i kwiatów, które Ellie znajduje w okolicy? Ten dobry czas przerywa groźny wypadek, po którym ojciec Ellie zapada w śpiączkę. Wypadek, o który ona jest niesłusznie oskarżana. Na przekór diagnozie, Ellie nie traci nadziei, że uda jej się pomóc ojcu w powrocie do zdrowia. Szukając lekarstwa dla taty, spotyka żyjącą na odludziu wiedźmę Cate i Larkina, dzikiego chłopca z gór. Od nich właśnie uczy się uzdrawiania, odwagi i tego, że w ocenie ludzi pozory często mylą.

Autorka: Lauren Wolk
Ilość stron: 320
Data premiery: 06.04.2022
Wiek: 12+
 
 

 Podpalaczka - Zoraida Córdova

     Podpalaczka to młodzieżowa powieść fantasy z wciągającą fabuła pełną politycznych intryg i tematu szpiegostwa. Główna bohaterka musi mierzyć się nie tylko z codziennymi problemami, lecz tematami obcymi zwykłym dziewczynom, jak manipulacja i mechanizmy władzy czy odgrywanie różnych ról społecznych w zależności od tego, kto i czego od niej oczekuje.

     Renata była jeszcze dzieckiem, kiedy została porwana przez ludzi króla. Jako złodziejka wspomnień, najrzadsza i najbardziej przerażająca z magicznych Moriów, została wykorzystana do wykonania Królewskiej Furii, oblężenia, które spowodowało śmierć tysięcy jej pobratymców. Teraz Renata jest jedną z Szeptów, rebelianckim szpiegiem działającym przeciwko koronie. Kiedy Dez – jej dowódca, a zarazem chłopak, w którym się zakochała – zostaje jeńcem przerażającego Złotego Księcia, Renata musi wrócić do pałacu i samodzielnie wykonać ściśle tajną misję. Czy zdoła utrzymać tajemnicę, skoro sama płonie żądzą zemsty na okrutnym księciu? Od tego zależy jej życie i los Moriów. Powrót do pałacu ożywia dawno skrywane wspomnienia. Kiedy Renata coraz mocniej zżywa się z dworem królewskim, odkrywa tajemnicę, która może zmienić los całego królestwa – i zakończyć wojnę, która tak drogo ją kosztowała.
Autor: Zoraida Córdova
Ilość stron: 432
Data premiery: 06.04.2022
Wiek: 16+
 
 

 Zaginione Miasta - Shannon Messenger

     Harry Potter i Percy Jackson już znają Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Przyszedł czas na V tom niezwykłych przygód Sophie opisanych w serii Zaginione Miasta. Dziewczyna zmierzy się z Niewidzianymi w bardzo niebezpiecznej grze!
 
     Sophie Foster wróciła do Zaginionych Miast – ale Zaginione Miasta nie są już takie same. Nad tym
lśniącym światem wisi groźba wojny. A Niewidziani sieją zamęt, gdzie tylko się da. Granice między byciem przyjacielem a wrogiem uległy rozmyciu i Sophie nie ma pewności, komu może zaufać. Kiedy jednak dowiaduje się, że osoby, które kocha najbardziej na świecie, staną się kolejnymi ofiarami, wie, że musi działać. Kluczem może być tajemniczy symbol – gdyby tylko wiedziała, jak go odczytać... – a każda nowa wskazówka potwierdza rozmiar mrocznego spisku. Nie tylko Czarny Łabędź coś sobie zaplanował. Niewidziani opracowali własną broń i jeśli Sophie ich nie powstrzyma, możliwe, że w końcu uda im się zdobyć narzędzie do sprawowania nad nią kontroli.

Autor: Shannon Messenger
Seria: Zaginione Miasta, V tom
Ilość stron: 568
Data premiery: 06.04.2022
Wiek: 12+ 
 
* opisy pochodzą ze źródeł Wydawnictwa IUVI
 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Ciekawe propozycje. Powinny znaleźć spore grono czytelników :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam okazję zapoznać się z wszystkimi i są naprawdę świetne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Och zdecydowanie chcemy sięgnąć po tę książki. Dzięki za podpowiedzi.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia