Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Z czułością dla siebie. Co możemy zrobić, aby być zdrowszym i szczęśliwszym

wtorek, 3 maja 2022

        Świat, w którym żyjemy to nieustanne dążenie do sukcesu, bogactwa, władzy z równoczesnym wyzbyciem się najważniejszej potrzeby każdego człowieka. W codziennym pędzie zapominamy, co daje nam spokój i chęć do życia w zgodzie z samym sobą. Jak odnaleźć wewnętrzną równowagę?

     10 marca, nakładem wydawnictwa Dobra Literatura ukazała się książka Z czułością dla siebie. Co możemy zrobić, aby być zdrowszym i szczęśliwszym. Jej autorem jest uznany neurobiolog Gerald Hüther, którego możecie znać z wcześniejszych bestsellerowych publikacji: Wszystkie dzieci są zdolne oraz Kim jesteśmy – a kim moglibyśmy być.

Autor: Gerald Hüther
Wydawnictwo: Dobra Literatura
Data wydania: 10.03.2022
Liczba stron: 150

     W najnowszej książce autor skupia się na miłości do siebie i innych, wprowadzaniu zdrowych zmian i  samouzdrawianiu. W 10 rozdziałach pokazuje czytelnikowi jak małe zmiany mogą prowadzić do osiągnięcia wewnętrznego spokoju oraz równowagi. Lektura książka może być pierwszym krokiem w wielkiej przemianie naszego spojrzenia na potrzeby naszego organizmu i umysłu. Autor podpowiada, jak wrócić na właściwy tor i odkryć, że brak miłości szkodzi zdrowiu. Nie ma tu jednak mowy o typowym ujęciu miłości dwojga ludzi, lecz brakiem miłości do samych siebie i innych oraz skutków takiej sytuacji. Autor przekonuje, że każdy człowiek może się zmienić i odnaleźć to co bardziej pasuje naszej naturze. Mózg jest plastyczny i o ile sami chcemy podjąć trud zmian to mamy na to szanse.

Brak miłości szkodzi - nigdy nie jest za późno, żeby wyzdrowieć.

          Książka  Z czułością dla siebie jest w pewnym stopniu rozprawą naukową na temat naszego życia i tego, co mu szkodzi. Warto przeczytać, warto przemyślę i z pewnością pewne zmiany wprowadzić w życie. Jest to książka, która może nam towarzyszyć w różnych chwilach naszego życia i spojrzymy ma nią z różnych aspektów.

A czym dla ciebie jest dobre samopoczucie i zdrowie?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia