Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

InwestyGatory. Tom 1 oraz tom 2

środa, 20 lipca 2022

 

Nowa seria InwestyGATORY to nie lada gratka dla fanów Batpiga i Dogmana, ale przede wszystkim dla miłośników zagadek detektywistycznych. InwestyGATORY, czyli topowi agenci Mango i Brasz zapraszają do świata pełnego niesamowitych gadżetów, wydarzeń i humoru. 

Autor: John Patrick Green
Data premiery: 20 lipca 2022
Wydawnictwo: Jaguar
Liczba stron: 204
Gatunek: komiks dla dzieci
Kategoria wiekowa: 9+

     Mango i Brasz w świecie kryminalistów i korupcji sieją prawdziwy postrach rozwiązując każdą powierzoną sprawę. Duet ma umiejętności detektywistyczne, szpiegowskie gadżety i zaawansowane technologicznie zestawy S.Z.A.T. (Specjalnej Zaawansowanej Antyterrorystycznej Technologii) oraz tajną kwaterę główną w głębi kanału. Praca detektywa nie należy do najłatwiejszych, trzeba wykazać się sprytem, niekonwencjonalnym myśleniem i nie można bać się zejść do podziemi. 

     W tomie 1 przed Mango i Braszem stoją nie lada zadania. Detektywi będą musieli rozwiązać sprawę zaginionego restauratora Wąsiora,  stawić czoła zamaskowanemu przeciwnikowi w żółtym płaszczu przeciwdeszczowym, zażegnać kryzys w Świecie Nauki, a także upiec ogromny tort. W tomie 2 InwestyGATORY Pełne zanurzenie  Mango i Brasz podróżują kanałami, starając się uratować miasto przed powodzią wywołaną knowaniami Krakerdyla, byłego agenta T.R.O.P.-u, czyli Tajnego Resortu Oddziału Policji. I tym razem na ich drodze będzie wiele tropów i przeciwności. Detektywi będą musieli przeniknąć do świata hydraulików, by uchronić swoje dobre imię. 
     Komiksy mogą być doskonałą alternatywą dla dzieci i młodzieży,  które nie chętnie sięgają po słowo pisane w tradycyjnym książkowym wydaniu. W komiksach brak jest ciasno upakowanego tekstu, za to znajdziemy tam grafiki pełne akcji i emocji. Przedstawione historie są niesamowite, a w roli głównych pojawiają się postacie obdarzone supermocami.

     InwestyGATORY to bez wątpienia komiks, który pokochają rządni przygód miłośnicy zaskakujących zwrotów akcji, humoru i niekonwencjonalnych bohaterów. komiksy idealne do plecaka i letnią lekturę na wakacje.

 

 Nie boisz się zejść do tajnej bazy InwestyGATORÓW?

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia