Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Jak poznałem Świętego Mikołaja - Ben Miller

środa, 23 listopada 2022

Dziś przychodzę do Was z kolejną powieścią Bena Millera, autora książki O chłopcu, który zniknął świat, która zdobyła nasze serca kilka miesięcy temu. Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne publikacje tego brytyjskiego komika i aktora. 

     Ben Miller zadebiutował jako autor książek dla dzieci w 2018 roku powieścią w klimacie świątecznym pt. Jak poznałem Świętego Mikołaja. Ciepła, pełna humoru ponadczasowa opowieść zabiera nas ekscytującą podróż do świata elfów, prezentów i reniferów.  Zapewniam jednak, że znajdziemy tam dużo więcej. 

Tekst: Ben Miller
Ilustracje: Daniela Jaglenka Terrazzini
Wydawnictwo: Wilga
Wiek: 9 - 12 lat
Data premiery: 9 listopada 2022 r.

     Pewnego dnia mały Jackson usłyszał od kolegi, że Święty Mikołaj nie istnieje. Choć chłopcy  szybko wskazali wiele nieścisłości tej teorii, to ziarenko wątpliwości pojawiło się w głowie Jacksona. Od tego czasu chłopiec stawiał sobie wiele pytań na temat Świętego. Była tylko jedna droga do poznania wszystkich odpowiedzi - trzeba spotkać się ze Mikołajem oko w oko. 

     Pewnej wigilijnej nocy Jackson poznaje Mikołaja oraz jego niesamowitą historię. Opowieść o tym jak Świętego został najbardziej wyczekiwanym człowiekiem całkowicie zaskoczy chłopca.   W książce Jak poznałem Świętego Mikołaja znajdziemy właściwie dwie opowieści, które tworzą powiązaną ze sobą całość. Z jednej strony poznajemy historię Jacksona, który pomaga w dostarczeniu prezentów Mikołajowi. Z drugiej, poznajemy opowieść o skąpym elfie  oraz jego podróż po teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. Książka momentami jest zabawna, a chwilami niezwykle wzruszająca. Całość jest lekka, pełna świątecznego klimatu i niezwykle wciągająca. 

     Jak poznałem Świętego Mikołaja to opowieść, która wywróci dotychczasową wizję historii Świętego Mikołaja. Dorosłym czytelnikom może przywołać na myśl dobrze znaną Opowieści Wigilijnej, jednak w zaskakującej i nowoczesnej formie. 

     Usiądźcie wygodnie i poznajcie historię Świętego Mikołaja, która zaczęła się na dalekiej północy. Ho!Ho! 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

 

1 komentarz:

  1. Muszę jej poszukać, uwielbiam książki świąteczne dla dzieci dużo bardziej niż dla dorosłych :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia