Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Młodzi Przyrodnicy. Zima w świecie przyrody

czwartek, 8 grudnia 2022

 


Mamy w końcu śnieżną zimową aurę. Można wybrać się na niedzielny spacer, a obowiązkowym elementem powinny być nie tylko rękawiczki, ale również najnowszy tom z serii Młodzi Przyrodnicy.

Jesteście ciekawi, co w tym czasie dzieje się w lesie, w stawi lub na łące? Na wiele Waszych pytań znajdziecie odpowiedź w kolejnym tomie Zima w świecie przyrody. To już czwarta część przybliżającą najmłodszym piękno zmieniających się pór roku. Każdy młody przyrodnika powinien skompletować wszystkie części z serii, gdyż są one niezastąpionym źródłem wiedzy przyrodniczej. We wnętrzu znajdziemy nie tylko wartościowe teksty, piękne zdjęcia, ale również kody QR, które pozwalają odkryć dzienniki natury. Książka w wydaniu papierowym łączy najnowsze osiągnięcia technologicznie. To lubimy! 


Tytuł: Zima w świecie przyrody
Seria: Młodzi Przyrodnicy
Autorka: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania:
07.09.2022
Liczba stron: 112

    Zima w świecie przyrody to prawdziwa skarbnica przyrodniczych ciekawostek, jakie macie szansę zobaczyć i znaleźć zimą. W czasie lektury poznacie ptaki, które zostają z nami na zimę oraz te, które przylatują do nas na okres chłodów z miejsc, w których jest jeszcze zimniej. Nauczycie się rozpoznawać zwierzęce tropy pozostawione na śniegu i poznacie ich zimowe "szaty". Odkryjecie tajemnice zimowego nieba, zimowe fraktale oraz zimowe opady i osady. Zapewniam to tylko niewielkie ułamek wiedzy, która znajdziecie w tej publikacji, a piękne zdjęcia oraz kody QR sprawia, że nauka będzie naprawdę fascynującą przygodą. 

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia