Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Jesień w świecie przyrody. Młodzi Przyrodnicy

poniedziałek, 19 września 2022

 


Mimo, że do kalendarzowej jesieni jeszcze kilka dni, to już boleśnie odczuliśmy na swojej skórze deszczowe i chłodne oblicze tej pory roku. W oczekiwaniu na polską złotą jesień zapraszam do lektury najnowszej propozycji przyrodniczej od Wydawnictwa Wilga

 

    Jesień w świecie przyrody to trzeci z serii Młodzi Przyrodnicy tom dotyczących polskiej przyrody podczas kolejnych pór roku. W naszych zbiorach są już dwa pierwsze tomu i musieliśmy zdobyć kolejny. 

Seria: Młodzi Przyrodnicy 
Autorka: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 07.09.2022
Liczba stron: 112
 
     W najnowszej książce omówiono mnóstwo przyrodniczych ciekawostek, jakie młody czytelnik ma szansę zobaczyć i znaleźć jesienią. W czasie lektury pozna kwiaty, drzewa, grzyby oraz zwierzęta, które może spotka w czasie jesiennego spaceru. Opisane zostały bardzo ciekawie ptaki, które odlatują na zimę, oraz te, które zostają w Polsce, a nawet przylatują do nas z jeszcze zimniejszych terenów. Czytelnicy dowie się, jak zwierzęta przygotowują się do zimy i gromadzą zapasy. Pozna także te, które zapadną w hibernację, i zrozumie różnicę miedzy zimowym snem a odrętwieniem. Czytelnik będzie mógł również spojrzeć na jesienne niebo w nocy i poznać mitycznych bohaterów. 
     Podobnie jak wcześniejsze tomy, książka zawiera kody QR, które pozwalają poznać głosy różnych zwierząt. Na końcu książki znajdziemy również wzór dzienniczka obserwatora, słowniczek pojęć oraz indeks. 

     W książce znajdziemy również praktyczne wskazówki, jak skonstruować deszczomierz, wyhodować własne drzewo, czy zrobić figurki z kasztanów i żołędzi, Książka pełna jest ciekawostek oraz fachowej wiedzy, która zaciekawi dzieci i dorosłych. 

    Jesteśmy zauroczeni wszystkimi tomami z serii Młodzi Przyrodnicy za: bogactwo informacji przyrodniczych, łatwy i ciekawy przekaz oraz fantastyczną oprawę graficzną. Książka Jesień w świecie przyrody to wspaniała pomóc w poznawaniu otaczającej i zmieniającej się przyrody. Książka z pewnością rozbudzi zainteresowania przyrodnicze i poszerzy znacząco wiedzę czytelników. Może mam towarzyszyć w czasie jesiennych spacerów sprawi, że każde wyjście będzie pouczajacą przygodą. 

Polecamy z całego serca! 

  W serii ukazała się już książka:

Wiosna w świecie przyrody. Młodzi Przyrodnicy
 
Już wkrótce ukarze się ostatni tomy - zima. Czekamy z niecierpliwością. 
 
 
 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia