"Urodziny Filipa i test pereł piorących Perlux"

środa, 30 września 2015


             Jak to w życiu się często bywa, pomoc przychodzi z zaskakującej strony. Ale do rzeczy moja 2,5 letnia córka była na urodzinach u kuzyna - 3 latka Filipa. Oczywiście doskonale się bawiła w nowej sukience z "maffefka". Po urodzinach prócz doskonałego humoru, balona, pozostały okropne plamy po czekoladzie? farbach? i sama nie wiem co jeszcze. 
Nie dawałam dużych szans sobie na ich usunięcie, a wtedy pojawiła się perła Perluxa. Do przetestowania otrzymałam 2 opakowania, w każdym 2 perły piorące. 


Producent zapewnia, że PERLUX SUPER COMPACT to:
  • SKUTECZNOŚĆ – moc proszku, szybkość żelu, w jednej wygodnej perle piorącej,
  • BEZPIECZEŃSTWO - brak zawartości w produkcie alergenów, parabenów, sztucznych barwników, fosforanów i wypełniaczy,
  • WYGODNE OPAKOWANIE – poręczne i estetyczne pudełko to wygoda i oszczędność miejsca
  • ŁATWOŚĆ DOZOWANIA – perła piorąca gotowa do użycia,
  • HIPOALERGICZNOŚĆ - potwierdzona badaniami dermatologicznymi. 

Perły piorące Perlux BABY zawierają zaawansowaną formułę HYPOALLERGENIC CARE, opartą na bezpiecznych składnikach, pozbawioną fosforanów, sztucznych barwników i alergenów. Dwukomorowe kapsułki to doskonałe połączenie  najlepszych cech proszku, odplamiacza oraz żelu gwarantuje skuteczność w walce z plamami, a dodatek mydła zapewnia optymalną pienność i skuteczność prania. Perły można stosować do prania białych oraz kolorowych ubranek dziecięcych oraz dla osób o skórze wrażliwej lub skłonnej do alergii.A teraz fakty:
+ plany znikły bez najmniejszego problemu, już w temperaturze 40 stopni,
+ estetyczne i poręczne perły, to doskonała alternatywa dla proszków, należny jednak bezwzględnie zabezpieczyć przed ciekawskimi pociechami. Córka była bardzo zainteresowana nowym produktem.
+super wygodne dozowanie - nawet matka z dzieckiem na ręku wrzuci swobodnie kapsułkę do pralki. Nic się nie rozsypie, nie wyleje jak w przypadku proszku lub płynu.
+ ubrania są miękkie i lekko pachnące. To ważne, aby dziecięce ubranka były delikatne i "nie dusiły" intensywnym zapachem.
+ ubranka po praniu w pereł piorących Perlux , nie wywołały również żadnego odczynu alergicznego u moich pociech - Brawo!
+ cena korzysta do otrzymanych efektów.


Sukienka jak nowa, gotowa na kolejne wielkie wyjście :) Ps. Nasza recenzja się spodobała i otrzymaliśmy nagrodę  ;)

1 komentarz:

  1. Lubicie dodatki w Waszych stylizacjach? Ja jak najbardziej tak i akurat dodatki typu paski i chusty dobieram właśnie do tego, jakie w danym dniu ubieram buty, ponieważ wydaje mi się, że wtedy całość będzie wyglądała najlepiej. Szukam właśnie jakiś fajnych jesiennych i zimowych dodatków i nie wiem, jakie sklepy przeglądać, bo w wielu niestety mają bardzo mały asortyment. Może masz jakieś sprawdzone sklepy? Wiesz, w którym miejscu kupię coś bardzo fajnego i oryginalnego? Koniecznie sprawdźcie ofertę https://versoli.pl/pl/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia