Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Akcja "Małą literką".

piątek, 30 października 2015


MaŁa! DUŻA liteRa! Ktoś Zapyta cO to Za róŻniCa?

Ja odpowiem WIELKA! 

          Dzieci uczą się szybko i dziś nikogo nie dziwi trzylatek znający wszystkie litery alfabetu lub czytający metoda globalną. Ale na rynku istnieje luka edukacyjna w postaci braku odpowiednich klocków do nauki małych liter polskich.  W moim domu niestety też takich kloców brak, mimo, że jestem na etapie uczenia syna czytać, a córki rozpoznawania liter. Mając odpowiednie narzędzie nauka przebiegałaby sprawniej.

           Zachęcam do udziału wszystkich, którym zależny na poprawnym uczeniu naszych pociech od początku literkowej edukacji. Dzieci na co dzień spotykają się z pisownią z wykorzystaniem małych liter oraz polskich znaków. Dlaczego, więc na większości klocków są wyłącznie duże, drukowane litery?  Po co zacząć naukę liter o dużych, które stosuje się tylko w pisowni nazw własnych oraz na początku zdania? Kształtujmy poprawne wzorce od początku nauki i dbajmy o edukacje naszych dzieci. 
          Dlatego pragniemy się przyłączyć się do akcję „Małą Literą”, która ma na celu przywrócenie sprzedaży drewnianych klocków z polskimi literami, szczególnie z małą drukowaną czcionką. My popieramy akcję z całego serca i zapraszamy do zapoznania się z akcją "Małą literką" oraz dołączyć do grupy otwartej zrzeszających osoby zainteresowane i popierające "Małą literką".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia