Testujemy Vizir GO Pods.

wtorek, 8 grudnia 2015

Nowy Vizir Go Pods miałam okazje przetestować dzięki udziałowi w kampanii Everydayme, gdzie udało mi się zostać jedną z 4000 tyś ambasadorek. Przesyłka dotarła do mnie ekspresowo, a zestaw był zachwycający:
 Do własnego użytku otrzymałam:
- 1 opakowanie Vizir GO Pods Alpine Fresh (17 szt.)
- Przewodnik projektu
- Książeczka „Badanie opinii”
Do przekazania innym:
- 25 pojedynczych kapsułek do prania Vizir GO Pods Alpine Fresh
- 25 ulotek Vizir

Przyznam, że początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego produktu i nie dowierzałam w jego skuteczność. Jednak szybko się przekonałam,że prawda jest inna, a nowe kapsułki do prania Vizir GO Pods to doskonałe rozwiązanie. Nowe kapsułki Vizir Go Pods mają trzy komory; piorą, usuwają zabrudzenia i zapewniają blask tkaninom. W kapsułce znajduje się płynny środek piorący, który jest odpowiednikiem 75g proszku Vizir, czyli jedna porcja na średnio zabrudzone pranie z użyciem wody o średnim stopniu twardości. Koniec z rozsypującym się proszkiem do prania, zapchanym podajnikiem, co szczególnie jest ważne dla mnie po wyminie pralki na nowy model. Cała kapsułka rozpuszcza się podczas prania, jest bezpieczna dla naszej pralki i ubrań. Kapsułki do prania Vizir GO Pods są dostępne w 3 wariantach: Alpine Fresh, Sensitive Clothes i Touch of Lenor Freshness.


Podsumowując:
* Skuteczność – kapsułki dopierały ubrania nawet w niskich temperaturach, jednocześnie odświeżają kolor.
* Uniwersalność – jeden środek, a można w nim prać zarówno białe jak i kolorowe ubrania.
* Długotrwały zapach – świeży zapach utrzymuje się na ubraniach bardzo długo.
* Wygoda – stosowanie kapsułek jest proste, szybkie i przyjemne. Nie trzeba odmierzać detergentu i ryzykować rozlania lub rozsypania się innych środków piorących. Pudełki zapewnia bezpieczne i estetyczne przechowywania produktu.
* Przystępna cena – w porównaniem proszków do prania i innych płynów, kapsułki Vizir stanowią konkurencje cenową.
*Wydajność - jedna mała kapsułka Vizir GO Pods wypierze 5 kg ubrań.Nowe kapsułki do prania Vizir GO Pods to nie tylko najwyższe standardy usuwania nawet trudnych plam, ale też indywidualny charakter trzech różnych wariantów produktu, co pozwala na ich doskonałe dopasowanie do potrzeb odbiorców.

POLECAM!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia