Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs "Podwodny świat mojego dziecka."

czwartek, 10 marca 2016


I. WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnicy w czasie trawania konkursu przygotowują jedną pracę prezentującą własnoręcznie zaprojektowane/wykonane zwierzątko, które mogłoby wzbogacić zabawki z serii "Kolorowy ocean" firmy Canpol babies.
Prace konkursowe - jedna fotografia (nie kolaż) należy umieścić w komentarzu pod plakatem konkursowym na FB lub przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na fb). Praca zgodna z tematem, może być wykonana dowolną techniką plastyczną, kulinarną, krawiecką itp. bez ograniczeń gdzie wyobraźnia poniesie uczestnika. Na zgłoszonym zdjęciu musi znajdować się widoczny napis  - "Mama do sześcianu" w dowolnej formie, z wyłączeniem komputerowo wstawionych napisów.
3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia nas - Mama do sześcianu oraz sponsora Canpol babies. Udany początek macierzyństwa.
4. Wszyscy lubimy się bawić, dlatego zadbajmy o udostępnienie informacji o konkursie link oraz zaprośmy znajomych na Fb.
5. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 10.03.2016 do 24.03.2016 godz. 23.59.
6. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

II. NAGRODY
1. Nagrody w konkursie przyznawane są przez Organizatora.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodami główną w konkursie jest 1 zestaw zabawek "Kolorowy ocean".
4. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybrana 1 zwycięska praca.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 3 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage   Mama do sześcianu.
4. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Organizatora Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
5. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jego brak).

IV.ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia