Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs "Zimowa forteca Canpol babies"

poniedziałek, 9 stycznia 2017


Zima w pełni! Śnieg i mróz, nie przeszkadzają nam w spacerach i w kreatywnych zabawach.
Zbudujcie zimową fortecę Canpol babies ze śniegu, lodu, a może z waty lub poduszek. Wszystkie pomysły w cenie, a nim bardziej odjechanie tym lepiej. Pokażcie, że zimą dzieci i dorośli się nie nudzą.  Najbardziej pomysłowy projekt zostanie nagrodzony fantastyczną wielofunkcyjną matą do zabawy 3w1 „Kolorowy ocean”.

Regulamin konkursu "Zimowa forteca Canpol Babies"

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgładzenie pracy konkursowej na temat "Zimowa forteca Canpol Babies".

Pracę konkursową - jedną fotografię lub kolaż max. 4 zajęć należy umieścić w komentarzu pod plakatem konkursowym na FB lub przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na fb podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika). Miło jeżeli zdjęcie będzie przygotowane na ten konkretny konkurs i będzie widniał na nim napis np. "Canpol" w dowolnej formie.

3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia nas na FB Mama do sześcianu, również do obserwowania naszego bloga Dlaczego nie ...
4. Wszyscy lubimy się bawić, dlatego zadbajmy o udostępnienie informacji o konkursie link oraz zaprośmy znajomych na Fb.
5. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 09.01.2017 do 29.01.2017 godz. 23.59.
6. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
7. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie kreatywności wykonania, estetyki i ogólnego wrażenia.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodą jest wielofunkcyjna mata do zabawy "Kolorowy ocean"
4. W konkursie zostanie przyznana jedna w/w nagroda rzeczowa.
5. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybrana 1 zwycięska praca.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jego brak).

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.

 Nagrodę otrzymuje:


Monika Flok

           GRATULUJEMY!


Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy - Kliknij tutaj


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. cudowny konkurs. piekna jest ta mata i nie ukrywam, że skakałabym ze szczęscia gdybym wygrała. konkurs kreatywny to trzeba myśleć :D moze uda mi sie wziac udział w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. zdjęcie dodane trochę pracy było ale wszystko dla dzieci trzymam kciuki

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia