Zimowe wspomnienia

środa, 8 marca 2017


Ostatnie słoneczne dni sprawiły, ze wszyscy myślami jesteśmy już blisko wiosny. Mam już serdecznie dość sterty ubrań, która muszę zakładać na siebie i dzieci, potem to wszystko ściągać, a i tak ostatnio marznę, ale to chyba już upływające lata dają o osobie znać ;)  a nie ochłodzenie klimatu.
Niekończące się poszukiwania rękawiczek, czapek doprowadzają mnie do szaleństwa, wszystko znika w najmniej odpowiednim momencie. I oczywiście do zimowego narzekania dołączę choroby przedszkolaków. Choć ostatni sezon zimowy był dla nas wyjątkowo łaskawy, dwie terapie antybiotykowe - jedno zapalenie płuc i jedno zapalenia migdałów na 2 przedszkolaków, to niezły wynik. Nie liczę katarów i kaszlów, które przechodziły po domowym leczeniu. Oby nie zapeszyć! dość narzekania!

Zima też potrafi być piękna, a długie, zimowe wieczory, śnieżna biel i sporty zimowe mają swoje uroki. Kilka naszych zimowych kadrów, to z pewnością potwierdzi.

Majestatyczne piękno gór ...


Wschody i zachody Słońca w tym roku wyjątkowo piękne ...
 Przyroda zimowa też potrafi zachwycać ...
 
 A dzieci po prostu kochają zimę ...
Tegoroczna zima, to również ekstremalne mrozy ...


Utęsknieniem jednak czekam na spacery w promieniach słońca,  przejażdżki rowerowe i możliwość wypicia herbatki na tarasie. Wiosno przychodź!


A Wy za co lubicie zimę i wiosnę?


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. U nas to jeszcze długo będzie trzeba poczekać na wiosnę :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne zdjęcia :-)
  Mnie w tym roku wyjątkowo zima cieszyła i trochę z Dusią ubolewałam że się skończyła ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia kochana cudowne ;) Pięknie ujęłaś i pokazałaś zimę ;) ale ja zimy nie znoszę ;p czekam już na wiosnę tak na 25 stopni ;) wtedy czuje się najlepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia ;) tez juz z utęsknieniem czekam na wiosnę ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia