Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Było sobie życie. Tom 1 Serce

czwartek, 25 maja 2017

Do naszej kolekcji "Było sobie życie" w ostatnim czasie dołączyła nowość od Hippocampus - pierwsza część z nowej serii komiksów. Tom pierwszy zajął zaszczytne miejsce obok gry "Łowcy bakterii" oraz Złotej Kolekcji filmowej.

Tytuł: Było sobie życie. Tom 1 - Serce.
Autor: Albert Barille
Ilustrator: Albert Barillé 
Tłumacz: Jacek Ludwiczak
Wydawnictwo: Hippocampus
Data wydania: 11.05.2017
Liczba stron: 48
Oprawa: twarda
Format: 215x295 mm
Cena okładkowa: 34,99 zł
NOWOŚĆ

     Komiks „Było sobie życie”, powstał na podstawie kultowego serialu animowanego dla dzieci, w reżyserii Alberta Barillé. Scenariusz komiksu stworzył Jean-Charles Godin, a rysunki oraz szatę graficzną MINTE. Komiksy wydane w eleganckiej, twardej oprawie przez Wydawnictwo Hippocampus uzupełnia dołączona płyta DVD z czterema odcinkami filmu w jakości HD - "Krew", "Płytki krwi", "Serce", "Układ oddechowy".
    Akcja pierwszego tomu pt. "Serce” rozpoczyna się  efektownym meczem piłki nożnej, który sędziuje brodaty Mistrz. To on, podobnie jak w filmie opowiada o sekretach budowy oraz funkcjonowaniu ludzkiego ciała. Spotkamy również inne znane postacie - Hemo, Globinę, Porucznik P.S.I, Sierżant Kruszynę. Czerwone krwinki po raz kolejny przemierzają układ krwionośny od serca aż po pęcherzyki płucne i w zabawny sposób opowiadają o swoich przygodach. Komiks, podobnie jak kreskówka obfituje w zwroty akcji i dramatyczne momenty.
     Kolorowe ilustracje, krótkie i napisane drukowanym drukiem teksty zachęcają do podjęcia prób samodzielnego czytania najmłodszych.W krótkich dialogach zawarto szereg ciekawostek i cennych informacji zarówno z anatomii, fizjologii układu krążenia, ale również z historie badań, profilaktyki uzależnień oraz zdrowego stylu życia. Komiks może być doskonałą okazją do mówienia zasad właściwej diety i odpowiedniej aktywności fizycznej.
      Pierwszy tom komiksu pojawił się w sprzedaży 10 maja. Kolejny tom pt. „Mózg” znajdziecie na półkach już jesienią. Czekamy z niecierpliwością!
Kto z Was oglądał tę bajkę? 

Poznaj całą serie "Było sobie życie" - filmy w jakości HD, gry, puzzle, książki oraz komiksy.

http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.htmlhippocampus

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

8 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia