Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Tematyczne karty do gry Trefl

piątek, 12 maja 2017

"Dzikie Ptaki Polski", "Grzyby Polski", "Dzikie Zwierzęta Polski" to tematyczne propozycje dla fanów karcianych rozgrywek, które zachwycają ilustracjami.

Tytuł: Karty do gry
Cena: 9,90 zł

      Talię 55 kart w zależności od serii zdobią sylwetki dzikich zwierząt, dzikich ptaków i grzybów, które występują na terenie Polski. Grafiki są bardzo staranne, oddają wiele charakterystycznych cech oraz opisane są dwuczłonowymi nazwami gatunkowymi po łacinie oraz w języku polskim. Wysoka dbałość o szczegóły przekłada się na jakość, która zadowoli młodszych i starszych graczy. W zestawie znajduje się również broszura edukacyjna zawierająca opis poszczególnych gatunków oraz druga z zasadami 5 popularnych gier karcianych - wist, makao, kierki, remik i 66.
      Broszury mimo niewielkich rozmiarów zawierają mnóstwo informacji o ochronie gatunkowej, miejsce występowania oraz różne ciekawostki na temat wyglądu, żywienia itp. A w przypadków grzyby znajdziemy również wskazówki, czy są jadalne, czy trujące lub jakiej postaci można je spożywać. Dodatkowo na kartach umieszczone są symbole informujące na ten temat.
     Karty pozwalają nie tylko rozgrywać typowe karciane gry, ale są doskonałym źródłem edukacji dla najmłodszych. W czasie zabaw dzieliliśmy zwierzęta na roślinożerne, mięsożerne, wszystkożerne, czy układaliśmy proste łańcuchy pokarmowe. Ptaki drapieżne, wodne, czy żyjące w pobliżu człowieka. Wspólnie poznaliśmy gatunki grzybów, o których nie mieliśmy do tej pory pojęcia - czernidłak kołpakowaty, lakówka ametystowa. Wymienialiśmy cechy charakterystyczne oraz cechy umożliwiające występowanie w określonym środowisku.
     Karty dzięki małym rozmiarów mogą nam towarzyszyć w czasie wyjazdów i wycieczek pieszych. Warto wspomnieć również o cenie ok. 10 zł za 55 kart z pięknymi ilustracjami, to naprawdę niewiele, a możliwości zabawy i edukacji bardzo wiele :)


Post powstał w ramach projektu Grajmy! oraz projektu "Mały Przyrodnik"

 Grajmy!http://www.kreatywnymokiem.pl/2015/06/may-przyrodnik-czerwcowe-robaki-owady-i.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Świetne, bardzo mi się te karty podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Są fenomenalnie narysowane :) Bardzo mi się podobają, dzięki tym rysunkom zwykła talia do gier staje się NIEzwykła :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia