Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Truskawkowa kampania Le Petit Marseillais

wtorek, 26 września 2017

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do nowej kampanii ambasadorskiej Le Petit Marseillais! 
I Ty masz szansę zostać jedną z Ambasadorek.

Kampania pachnąca latem, soczystymi truskawkami i pielęgnująca Twoją skórę właśnie wystartowała na stronie portalu dla ambasadorek Le Petit Marseillais.
Aby wziąć udział w rekrutacji, wystarczy, że wypełnisz ankietę rekrutacją oraz udostępnisz na swoim profilu (publicznym) powyższą grafikę wraz z oznaczeniami #truskawkowylpm #twojachwilalpm #ambasadorkalpm
Potem wystarczy oczekiwać na wyniki rekrutacji  i jak zostać ambasadorką kampanii.
Delikatny żel pod prysznic Truskawka przywoła do nas letnie wspomnienie lata, dzięki czemu choć na chwilę zapomnisz o chłodach i słocie jesiennej. Daj się oczarować owocowej rokoszy i dołącz do kampanii.

  
Ja już się zgłosiłam, a Ty?

  #truskawkowylpm #twojachwilalpm #ambasadorkalpm


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
 

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia