Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Rozdanie książkowe "Z urodzinami w tle"

piątek, 5 kwietnia 2019

Wychowanie dziecka to rollercoaster bez trzymanki, ale okres dojrzewania, to dopiero prawdziwy test rodzicielstwa.

13 świeczek na torcie mojego najstarszego syna.
Okres radości, smutków przemieszanych z ząbkowaniem i okresami skoków rozwojowych. Nieprzespane noce, zdarte kolana i łzy szczęścia w czasie akademii szkolnych.
Te 13 lat to najbardziej wymagająca , ale i najpiękniejsza z moich przygód życiowych :)


Rozdanie książkowe "Z urodzinami w tle"

    Z okazji urodzin najstarszego syna zapraszam Was na urodzinowe rozdanie książkowe. Oczywiście nagrodą jest nowość Wydawnictwa Lemoniada Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?
 Kolejna książka Davida Baddiela, autora bestselerowej „Agencji Wynajmu Rodziców” , miała premierę 21 marca, a już niebawem może trafić do Was. Poznajcie historię Sama Greena, który niczego tak w życiu nie uwielbia jak... urodzin.
 Sam Green naprawdę, naprawdę, naprawdę uwielbia mieć urodziny. Z utęsknieniem czeka na specjalne śniadanie, które rodzice przynoszą mu do łóżka. Na prezenty. Imprezę urodzinową. Dmuchanie świeczek na torcie. I całą resztę.
Jest tak podekscytowany swoimi jedenastymi urodzinami, że chciałby mieć je każdego dnia. Jego życzenie się spełnia, a chłopiec początkowo bardzo się cieszy, kiedy okazuje się, że następnego dnia znowu ma urodziny. I następnego. I następnego. I następnego.
Wkrótce jednak sprawy zaczynają przybierać nieoczekiwany obrót. Nagle dochodzi do katastrofy, a Sam może utracić coś, co kocha bardziej od urodzin.*

 ROZDANIE KSIĄŻKOWE "Z urodzinami w tle"
 1. Rozdanie trwa od czwartku 05.-15.04.2019 godz. 23.59
 2. Konkurs odbywa się na fanpage Mama do Sześcianu oraz na blogu Mama do Sześcianu pod tym postem konkursowy. 
 3. Rozdanie skierowane jest do fanów bloga/fanpage Mama do Sześcianu oraz Wydawnictwa Lemoniada
 4. Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest zgładzenie pracy w formie tekstu/ fotografii prezentującej zaskakujące, niezapominane i fascynujące urodziny.
 5. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki Urodziny. A gdyby mieć je codziennie? Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe. 
 6. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Lemoniada
 7. To nie jest gra losowa w rozumieniu prawa. Osoba, która otrzyma książkę zostanie wybrana przeze mnie spośród tych, które wypełnią zasady rozdania.
 8. Udział w zabawie mogą brać osoby tylko zamieszkałe w Polsce. Książki wyślę na swój koszt, za pośrednictwem Poczty Polskiej w przeciągu 7 dni od podania nazwiska osoby, która otrzyma książkę i podania przez nią adresu do wysyłki.
 9. Warunkiem wysłania książek jest podanie przez osobę wytypowaną danych adresowych. Dane nie będą przechowywane w rozumieniu przepisów RODO, a jedynie przekazane Poczcie Polskiej w celu doręczenia przesyłki.
 10. Aby brać pełny udział w zabawie trzeba posiadać aktywne konto na Facebook, jednocześnie portal nie bierze odpowiedzialności z w/w konkurs.
 11. Ogłoszenie wyniku  nastąpi do 3 dni od zakończenia konkursu.
Zapraszamy do zabawy :)

 *notka prasowa Wydawnictwa Lemoniada


WYNIKI

Dziękujemy  za wszystkie zgłoszenia w naszym rozdaniu urodzinowym.
Najnowsza książka Davida Baddiela Urodziny. A gdyby mieć je codziennie? wędruje do 

                                                  Dagmara Kowalewska

GRATULUJEMY!


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego dla Juniora!
  A co do niezapomnianych urodzin- to była moja trzydziestka. Tak- takiej imprezy nie miałam nigdy w życiu. :D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia