Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Edukacyjna koszulka Virtuali-tee

środa, 23 września 2020


Ciało człowieka fascynuje dzieci od najmłodszych lat, a obecny postęp technologiczny oferuje niesamowite sposoby poznawania naszej anatomii. Technologie trójwymiarowej wizualizacji stosowane w medycynie wkraczają również do nowoczesnej edukacji w domu i szkole.

     Jak na pozór zwykła bawełniana koszulka może wywołać zaskoczenia na twarzach dzieci i wielkie WOW?! Wystarczy zastosować aplikację, która zabiera nas w niezwykłą podróż po naszym organizmie. Technologia Powiększonej Rzeczywistości 3D pozwala na wykreowanie sztucznego obrazu przestrzeni i przedmiotów. 

      Dziś w ramach akcji blogowej Nauka Łatwiej zapraszam na niesamowitą lekcje biologii z edukacyjną koszulką Virtuali Tee.

   Koszulka edukacyjna Virtuali Tee to zupełnie nowy wymiar nauki o ludzkim ciele. Pozwala bez trudu zajrzeć w głąb ludzkiego organizmu i przyjże się z bliska jego budowie oraz funkcjonowaniu. Dzięki aplikacji możemy zbadać narządy budujące 5 układów: szkieletowy, oddechowy, krwionośny, pokarmowy oraz wydalniczy. Możemy "odrywać" koleje warstwy ludzkiego ciała, a filmy przeżyć przygodę w krwiobiegu, jelicie cienkim, czy płucach. Dzięki  e-koszulce zobaczymy i usłyszymy jak pracuje serce oraz możemy zbadać swoje tętno. Poznamy nazwy i wygląd poszczególnych narządy budujących ciało człowieka, a lektor w języku angielskim opowie o ich funkcjonowaniu. Aplikacja umożliwia również mierzenie tętna i jego wizualizację na żywo, wykonanie zdjęć i udostępnianie ich w internecie. 


      Aplikację niezbędną do działania koszulki Virtuali Tee możesz pobrać za darmo ze sklepu App Store lub Google Play. Przed zakupem warto sprawdzić, czy nasze urządzenie jest zgodne z wymaganiami aplikacji. W tym celu można przetestować wersję demonstracyjną. Aplikacja kompatybilna jest z większością systemów Android i IOS. Wszystkie teksty są w języku polskim, niestety lektor oraz filmy as dostępne w kilku innych językach.
      Po instalacji, trwającej dosłownie kilka sekund, wystarczy zeskanować grafikę z koszulki i możemy poznawać budowę wewnętrzną naszego ciała. Koszulki mogą przymierzyć koledzy lub ktoś z rodziny. Aplikacja pozwala również na pracę z wykorzystaniem przedniego aparatu smartfona, dzięki czemu sami możemy poznawać swoje własne wnętrze. Dostępne są w rozmiarach dziecięcych oraz standardowych od S do XXL. Wykonana są w 100% z bawełny. Koszulki Virtuali Tee są miękkie, trwałe i można je prać w pralce w 30 stopniach. Koszulka wygląda naprawdę bardzo fajnie i może być oryginalną częścią ubioru również na co dzień.


     Edukacyjna e-koszulka Virtuali-Tee zainspiruje ciekawe świata dzieci do rozwijania zamiłowania do nauki. Koszulka do świetny pomysł na prezent dla małego miłośnika biologii, świetnie sprawdzi się również w edukacji domowej oraz na każdej lekcji anatomii w szkole. Nauka z e-koszulką z pewnością nabierze nowego wymiaru.


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Widziałam na instagramie- super to jest!
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia