Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Rok 2020 ukryty w kadrach

sobota, 2 stycznia 2021Nie będę szczególnie narzekać na miniony rok. Na szczęście ten rok był dla naszej rodziny w miarę spokojny. Bez spektakularnych sukcesów, bez dramatycznych chwil - i to się liczy najbardziej!

ZIMA

Zima nie rozpieszczała nas śnieżną aurą, ale udało się pojeździć na nartach, na sankach i zimowych spacerów również nie brakowało. 


WIOSNA 

Moja ukochana pora roku, na którą z utęsknieniem czekam każdego roku.  musiała obyć się bez spacerów w poszukiwaniu jej pierwszych oznak. Było też wiele nowego z czym przyszło się nam zmierzyć i nauczyć się żyć. Jednak czas spędzony w domu nie był stracony, a każdy spacer spakował jeszcze lepiej. 


 LATO 

Wyczekane lato upłynęło nam na krótkich wyjazdach, wędrówkach po górach, które cieszyły nas wyjątkowo. W tym roku odkryliśmy nowe szklaki i ścieżki rowerowe. Wakacyjne chwile umilały pasjonujące gry i fascynujące  książki.


JESIEŃ

Jesienne dni przyszły jakby troszkę za wcześnie. Nie byliśmy jeszcze przygotowani jesienne szarugi, ale i jesień podarowała nam kilka pięknych dni, z których chętnie wykorzystaliśmy.


     Czy rok 2020 był wyjątkowo zły, jak o nim piszą? Dla nas był po prostu inny. Musieliśmy się zmierzyć z innymi zagrożeniami, ograniczeniami i lękami. Jednak rok 2020 przyniósł również wiele miłych chwil, które zostaną w naszej pamięci na długo. 

     Życzę sobie i Wam by rok 2021 nie był gorszy od tego odchodzącego! A reszta na pewno się ułoży. 
Wszystkiego najlepszego w 2021!


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia