Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Ekoksiążeczki dla maluszka - inwestycja, która procentuje!

środa, 14 kwietnia 2021

     Pandemia postawiła niecodziennie wyzwania przed nami wszystkimi, także przed rodzicami, wychowawcami, dyrektorami placówek i rodzicami. W czasach, kiedy nawet zwyczajna zabawa lub gra przestały być czynnościami w pełni bezpiecznymi – z powodu czyhających na powierzchniach wirusów – coraz trudniej o uśmiech na dziecięcych twarzach. Jednak możemy sprawić, by gościł na nich częściej, a przy tym nie rezygnować z zachowania zasad bezpieczeństwa. Bo o bezpieczeństwo zadbają same książeczki!

      Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, wydawnictwo Muduko od 2021 roku oferuje produkty wykorzystujące specjalną technologię Biocidal Coating. To opracowane przez Fabrykę Kart we współpracy z naukowcami z Politechniki Warszawskiej rozwiązanie jest przełomem na rynku gier. Dzięki zaawansowanym badaniom prowadzonym na Wydziale Inżynierii Materiałowej, w wyniku połączenia sił poligrafii i nanotechnologii powstał lakier biobójczy oparty na działaniu nanocząstek, który skutecznie i nieprzerwanie dezynfekuje pokryte nim powierzchnie. Jak dokładnie działa ta technologia? Opatentowane powłoki lakiernicze zawierają nanocząstki srebra i miedzi, znane ze swoich silnie wirusobójczych i bakteriobójczych właściwości. Cząstki osadzone są w porowatym materiale ceramicznym, który zwiększa ich stabilność i ułatwia im „wychwytywanie” drobnoustrojów. Pokryte takim lakierem powierzchnie zachowują wysoką sterylność, a gry mogą bezpiecznie przechodzić z rąk do rąk.

      Dzięki wdrożeniu tej innowacji dzieci mogą powrócić do czytania i zabawy nie tylko w domach, lecz także w przedszkolach czy świetlicach – lakier nigdy nie zapomina o zdezynfekowaniu powierzchni zabawek, a jego skuteczność udowodniono podczas dokładnych badań. Ponadto jest bezzapachowy i w pełni bezpieczny dla użytkowników (w tym alergików) oraz dla środowiska, a jego działanie – niezawodnie trwałe! Bez obaw możemy więc zaoferować produkty wykorzystujące technologię Biocidal Coating nawet najmłodszym.

     W tym roku w wydawnictwie ukaże się aż 25 tytułów opatrzonych znaczkiem Biocidal Coating, z czego 22 w ramach ulubionej dziecięcej serii Zu&Berry – będą to książeczki-harmonijki, książeczki na sznurku i gry. Innowacyjna technologia będzie też wykorzystana przy produkcji kilku gier przeznaczonych dla starszych graczy. Dodatkowo książeczki zostaną opatrzone prestiżowym Certyfkatem Ecofriendly Book. Na każdym etapie ich powstawania zachowane zostały bowiem najwyższe standardy etyczne i ekologiczne, zaczynając od wyboru naturalnych materiałów, przez redukcję odpadów i zużycia energii podczas powstawania produktów, na przykładaniu wagi do ich biodegradowalności kończąc.

W skład serii książeczek ekologicznych wchodzą:

Moje pierwsze kolory. Książeczka kontrastowa.

Moje pierwsze kształty. Książeczka kontrastowa.

Moje pierwsze owoce i warzywa. Książeczka obrazkowa.

Moje pierwsze zwierzęta. Książeczka obrazkowa.

 Informacja prasowa Mudoku
 
Co myślisz o takich technologicznych rozwiązaniach?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!


2 komentarze:

  1. Można na prawdę fajne ekozabawki znaleźć dla dzieci. Nawet my stawiamy na zabawki drewniane dla niemowląt, ale o ekoksiążeczkach to nie słyszałam. Fajny pomysł na pewno skorzystam.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia