Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Natka i niesforny elf - Ruth Quayle

piątek, 3 grudnia 2021

Grudzień puka już do naszych drzwi, a wraz z nim świąteczne propozycje książkowe. Swoją premierę miał właśnie trzeci tom opowieści o sympatycznej Natce, która ma głowę pełną pomysłów i nieposkromioną wyobraźnię.

     W najnowszej części Natka i niesforny elf znajdziemy trzy zabawne i pouczające opowieści. Pierwsza z nich idealnie komponuje się ze świąteczną okładką oraz zbliżającym się mikolajkowo-świątecznym okresem. Natka uwielbia Boże Narodzenie, śpiewanie kolęd, ubieranie choinki i oczywiście prezenty. Jednak nie wszystko układa się idealnie, a niesfornymi elf niezłe narozrabiała. Dobrze, że Natka może liczyć na starszą siostrę, która uratuje sytuację. 

Autor: Ruth Quayle
Wydawnictwo: Wilga
Premiera: 24.11.2021
Grupa wiekowa: 6-8 lat

     W książce znajdziemy jeszcze dwa opowiadania, w których jak zawsze narracje prowadzi Natka. Ma to swój dziecięcy urok i jeszcze pełniej oddaje charakter historii. Dziewczynce przyjdzie się przecież zmierzyć z nowym chłopcem w klasie, który nie chce być jej przyjacielem. A to nie koniec problemów. Natka bardzo chciałaby się  zajmować młodszym kuzynem, Niestety nie otrzymuje na to zgody, mimo że jest przecież świetną opiekunką. Na szczęście dzięki pomysłowości potrafi poradzić sobie z każdą sytuacją.

     Seria dedykowana jest dzieciom od 6 roku życia i jest doskonała dla małych czytelników stawiających pierwsze kroki w czytaniu. Duża i przejrzysta czcionka, krótkie zdania oraz niewielka ilość tekstu na stronie ułatwiają czytanie. Ilustracje uzupełniające treść i sprawiające, że całości jest jeszcze bardziej przyjazna w odbiorze.

Koniecznie zobacz 

Natka i magiczna gąsienica 

Natka i zbuntowany królik 

 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. That's great!!! I really liked it!)) https://mariaegorovamaria.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Very interesting and informative!!!) Thank you! https://mariaegorovamaria.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia