Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Niebiańskie tsunami - Niegrzeczne Książki

środa, 8 czerwca 2022

 

Wakacje już za progiem, a wraz z nimi warto pomyśleć o wakacyjnej, lekkiej lekturze idealnej do walizki. A może tak przeżyć wakacyjny romans na gorącej Ibizie? Czemu nie! Z książką wszystko jest możliwe. 

     Nadia skończyła studia na kierunku dziennikarskim i marzyła o pracy w lokalnej gazecie. Jej plany legły w gruzach wraz z odmową spędzenia randki z synem właściciela gazety. Od tego czasu dziewczyna pracuje w kawiarni, niestety to również nie będzie trwać długo. Z powodu zaległości szefowej w wypłacie należnych zobowiązań finansowych Nadia postanawia rzucić posadę kelnerki. 

Autorka: Nana Bekher
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki 
Data wydania: 13.04.2022
Liczba stron: 424


     Nadia nie może również pochwalić się udanym życiem osobistym. Miała w prawdzie cudownego chłopaka, ale było to cztery lata temu. Wówczas to rozstała się z Ethanem, który sprawiał, że każda komórka jej ciała przeżywała niezapomniane tsunami. Związek zakończył się jego bolesną zdradą mężczyzny, a Nadia postanawia nigdy więcej nie spotkać go na swojej drodze.

      

„Niebiańskie tsunami”, czyli gorący romans prosto z zachwycającej Ibizy!


   Życie pisze jednak swój scenariusz. Nadia otrzymuje od dobrego przyjaciela propozycje wyjazdu do Hiszpanii jako osoba towarzysząca na ślubie i wesele. Dziewczyna nie może odmówić mimo, że wie że wśród gości weselnych będzie również Ethan. Jak się szybko okazji mężczyzny pragnie odzyskać względy Nadii. Dziewczyny decyduje się zaufać Ethanowi na tyle, by zgodzić się na wspólny wyjazd na Ibizę w gronie przyjaciół. Tam wyjdą jednak na jaw inne tajemnice chłopaka, które szybko wywrócą życie obojga do góry nogami. 

Czy zaufanie Nadii po raz kolejny zostanie wykorzystane?

Czy warto zaufać komuś, kto już wcześniej zdradził? 

Czy z końcem wakacji ich drogi rozejdą się na dobre?

     Niebiańskie tsunami to idealna wakacyjna powieść dla miłośniczek romansów. Piękne krajobrazy słonecznej Ibizy, romantyczne chwile, namiętny romans, tajemnice i niebezpieczeństwo. Książkę czyta się szybko, lekko i przyjemnie. To jedna z propozycji na relaksujące chwile w gorący letni wieczór. 


A Ty jakie książki wybierasz na letni odpoczynku? 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia