Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

BATPIG. Zobaczyła świnka niebo - Rob Harrell

poniedziałek, 20 czerwca 2022

      Batpig: Zobaczyła świnka niebo to pierwszy tom z serii powieści graficznych z wyjątkowo nieustraszonym bohaterem w roli głównej – superprosiakiem!

Uwaga! Uwaga!
Superbohater Batpig nadciąga!

  Data premiery: 28 kwietnia 2022
  Wydawnictwo: Jaguar
  Liczba stron: 240
  Gatunek: komiks dla dzieci
  Kategoria wiekowa: 7+
   
       Kiedyś zwykłym, włochatym prosiaczek z różowym ryjkiem - Grzesiek Podlaski, a dziś walczący ze złem Superbohater, czyli:
   
  * siła
  * lewitowanie
  *poruszanie przedmiotami za pomocą umysłu
  * maska i peleryna.

        A wszystko przez niefortunne ugryzienie radioaktywnej przyjaciółki Gryzeldy. Tak rodzą się Superbohaterowie na kartach zakręconego komiksu, gdzie nic nie jest takie jak oczekiwałeś. Gdzie absurd miesza się z szaleństwem i powstaje z tego przezabawna historia, która wyciska z ciebie wszelkie pokłady rozbawienia. Akcja nie zwalnia ani na mikrosekundę, a absurdalne sytuacje wysypują się zatrważającej ilości. Nietoperzyca z lękiem wysokości, karp nieumiejący "nabrać wody w usta", czyli dobra zabaw na najwyższym poziomie obłędu zakręconego ogonka.

        Batpig musi zmierzyć się ze zmutowanym jaszczurem Dinomana, który beztrosko śmieci i używa "kibelkowej" łaciny. Dialogi bohaterów nie są na najwyższym poziomie językowym i można powiedzieć, ten komiks nie jest dla grzecznych czytelników. Nie wszystkim dzieciakom, a tym bardziej rodzicom spodobają się żarty jaszczura, czy słownictwo z ostatniej ławki szkolnej. Jednak nie oszukujmy się nasze dzieciaki na co dzień używają młodzieżowy slang, a wielu przypadkach to prosty język może zachęcić ich do rozpoczęcia lektury. A nam dorosłym też czasami przyda się trochę luzu. U nas komiks został przyjęty z entuzjazmem i odpowiednim poziomem dystansu. 

       Treść komiksu porusza również temat życzliwości, dobrym manier i pomocy innym. Istotnym elementem opowieści jest również moc przyjaźni oraz pokonywanie swoich słabości w walce o realizacje swoich małych marzeń. 

   Poznaj również drugi tom przygód niesamowitego prosiaczka - BatPig 2. Świnka wysokich lotów.

   
  Czy jesteś na tyle odważny by poznać Batpiga w akcji?   
   
  Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
  Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia