Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

BatPig 2. Świnka wysokich lotów - Rob Harrell

piątek, 16 września 2022

Zapraszam do świata niemożliwych wydarzeń, szalonych akcji i bohaterów nie z tej ziemi. Rozpoczynamy kolejną super przygodę z superbohaterem Batpigiem!

Batpig! Powraca jeszcze bardziej głodny przygód (i kanapeczek).

Po raz kolejny będziecie kwiczeć że śmiechu!

     Dwa dni temu swoją premierę miał drugi tom komiksowych przygód niezwykłego prosiaczka Grzesia. Prowadzi on całkiem zwykłe życie nastolatka, jednak w sytuacji zagrożenia przyodziewa maskę, pelerynę i kostium superbohatera. Superprosiaczek musi być bardzo ostrożny, ponieważ wielu złoczyńców pragnie poznać tajemnicę małego ryjka.
Data premiery: 14 września 2022
Wydawnictwo: Jaguar
Liczba stron: 248
Gatunek: komiks dla dzieci
Kategoria wiekowa: 7+
 
    Batpig po raz  kolejny będzie musiał stawić czoła największym i najdziwniejszym zagrożeniom. Zmierzy się z niekończącą się lekcją matematyki oraz z panem Tik Takiem, który przejmuje kontrolę nad czasem. Jednak największe zagrożenie stanowią istoty odległego kosmosu, które pragną wykorzystać prawdziwe monstrum. Potężna pszczółkicia zagraża nie tylko prosiaczkowi, ale całemu miastu. To tylko mały ułamek szalonych wyrażeń, które możemy poznać w czasie lektury. Niełatwo być superbohaterem, ale na szczęście Grześ ma obok siebie wiernych przyjaciół - nietoperzycę Gryzeldę oraz karpia Karola. 

     Książka składa się z krótkich komiksowych historii, które nie pozwalają odłożyć książki ani na moment. Zabawne, szalone zdarzenia oraz ciekawi bohaterowie rozbawią czytelnika do łez. Jest to humor specyficzny, który z pewnością znajdzie swoich zagorzałych zwolenników, jak i przeciwników. Jeśli Twoje dziecko lubi nieco niemożliwe, a nawet absurdalne historie to pokocha Batpiga z całego serca. Zdecydowanie sprawdź, czy polubicie Grzesia w roli superbohatera i jego nieodłączną paczkę.
 
     W komiksie oczywiście ważną rolę odgrywają wyraziste i pełne energii ilustracje. Również w nich wiele się dzieje i warto przyjrzeć się im uważnie. Komiks idealnie nadaje się na krótkie poczytanie w czasie podróżny lub przerwy między lekcjami.

    Poznaj również pierwszy tom przygód niesamowitego prosiaczka - BATPIG. Zobaczyła świnka niebo.Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

4 komentarze:

  1. świetna książeczka dla fanów komiksów

    OdpowiedzUsuń
  2. Po komiksy rzadko sięgam, ale dla młodszych fanów ten będzie ok.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo rzadko czytam komiksy, ale ten wydaje mi się bardzo ciekawy.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia