Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent - Natalia Berlik

środa, 5 października 2022


Dziś przychodzę do Was z fantastycznym poradnikiem dla małych i dużych pasjonatów rysowania. Usiądź wygodnie z ołówkiem w ręce i zaczaruj świat na kartce papieru. 

Szkoła rysowania to kompleksowy poradnik dla początkujących artystów. Rysowanie to umiejętność, którą niezależnie od poziomu zaawansowania można stałe rozwijać, doskonaląc techniki lub poznając nowe. Autorka pragnie nas przekonać, że wystarczy trochę chęci, ćwiczeń i możemy stworzyć zachwycające rysunki. 

Autorka: Natalia Berlik
Wydawnictwo: Wilga 
Premiera: 28.09.2022 r.
Wiek: 9-12

     Poradnik został podzielony na 6 spójnych rozdziałów, które poświęcone określonym zagadnieniom. W dziale pierwszym poznajemy teorię i tajniki sztuki rysowania, przydatne przybory i materiały oraz proste ćwiczenia poprawiające precyzję ręki. Kolejne działy przeprowadzają nas krok po kroku przez fantastyczny świat rysunku. Naszą przygodę rozpoczynamy z martwą naturą, by następnie odkryć rysowanie elementów przyrody oraz ludzi. Książka zawiera ponad 100 projektów o różnym stopniu trudności i tematyce. Bardzo ciekawym jest zbiór codziennych wyzwań rysunkowych, które zachęcają do systematycznego treningu. Solidny zbiór ćwiczeń i różnorodnych przykładów zadowoli każdego pasjonata rysowania.      Szkoła rysowania. Rozwiń swój artystyczny talent w twardej oprawie, z przeszło 230 stronami oraz mnóstwem pięknych rycin to prawdziwa skarbnica wiedzy, która zachwyci każdego. Książka może być pięknym i bardzo wartościowym zakupem lub prezentem. Polecam przejrzeć się tej pozycji z bliżej, jest cudowna! 

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Dla osoby lubiącej coś szkicować ta pozycja będzie idealna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie że powstają takie poradniki dla najmłodszych. Jestem pod wielkim wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Podoba mi się ta propozycja, na pewno się skuszę.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia