Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Świetlik – nowe wydawnictwo na rynku literatury dziecięcej

piątek, 14 października 2022


 
Na rynku wydawniczym zadebiutowało właśnie nowe wydawnictwo dziecięce. Wydawnictwo Świetlik, bo o nim mowa, to najmłodsze dziecko Grupy Wydawnictwa Kobiecego. Do Wydawnictwa Kobiecego należą również marki Young (publikacje new adult), Niegrzeczne Książki (romanse i erotyki) oraz Mova (literatura piękna, faktu i kryminał). Z wielką przyjemnością korzystam z wszystkich tych zasobów, więc nie może u nas zabraknąć także książeczek od wydawnictwa Świetlik.

 

Jestem tu po to, by rozjaśniać dzieciom świat.
 
Nazywam się Świetlik. Mówią o mnie, że jestem wulkanem energii, mam głowę pełną pomysłów, dobre serce i świetne poczucie humoru.
 
Kocham ludzi, a najbardziej uwielbiam dzieci i jestem tu właśnie dla nich! Opowiadam piękne, fascynujące historie i uchylam drzwi do magicznego świata zamkniętego w kartach moich książek.
 
Z całych swoich świecących sił staram się odpowiadać na wszystkie dziecięce pytania – nawet te trudne. W końcu jestem tu po to, by rozjaśniać świat.
 
Wierzę, że połączy nas miłość do książek i odkrywania piękna, które czeka na nas w nawet najbardziej niespodziewanych miejscach.
 
Zaprzyjaźnimy się?

 

     Wydawnictwo Świetlik swoje książki dedykuje czytelnikom w czterech grupach wiekowych: 0-2, 3-5, 6-8, 9-12 lat. W ofercie Świetlika można znaleźć  picturebooki, książki literackie, wiersze oraz bajki. Wydawnictwo współpracuje z cenionymi autorami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi oraz doświadczonymi ilustratorami, co zapowiada ciekawe i piękne publikacje dla dzieci i młodzieży. Wśród jesiennych premier znajdziemy klimatyczne książki związane z jesienią oraz zbliżającymi się świętami.

Zapowiadane premiery:

PAŹDZIERNIK

Jak Zrzędus chciał zepsuć święta -  Alex T. Smith

Gustaw, nieśmiały duszek - Flavia Z. Drago

Więcej o sympatycznym duszku przeczytaj w odrębnym wpisie na naszym blogu -  Gustaw, nieśmiały duszek - Flavia Z. Drago

W Noc Wigilijną - Clement C Moore

Czerwone Saneczki - Erin Guendelsberger

 

LISTOPAD


Podwójne Święta - Joanna Jagiełło

Kora i Koło Roku - Mira Daga

Ulica Radosna 123 - Giulia Dragone, Lodovica Cima 

 

STYCZEŃ


Ludzie dla ludzi - Benjamin Zephaniah

 

Miłej lektury i wypatrujcie recenzji na naszym blogu :)

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia