Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Mgły nad Narwią. Anna i Krąg Kobiet - Katarzyna Droga

poniedziałek, 2 stycznia 2023

 

Każdy z nas pragnie pisać swój scenariusz życia. Układa plan, realizuje kadr po kadrze mając nadzieję na zrealizowanie kolejnych scen. Jednak życie często wymyka się nam z rąk, inni aktorzy tworzą swoją wersję naszego filmu, krzyżują naszą fabułę i wprowadzają swoje efekty specjalne. A przecież scenariusz naszego życia nie przewiduje dubli, bo sfilmowany zostanie tylko raz.

     W ostatnich dniach grudnia trafiła do mnie najnowsza powieść z cyklu Seria Uczuć. Seria opisuje losy kobiet pełnych pasji, emocji I marzen, którym życie stawia nowe oraz zaskakujące wyzwania. 

W serii ukazały się:

• Noce nad Biebrzą. Lilka, bagna i ptaki, Katarzyna Droga

• Cień Róży. Katia i sekrety prababki, Katarzyna Droga

• Szepty starych kamienic. Prawo Julii, Katarzyna Droga


Autor: Katarzyna Droga
Wydawnictwo: Zwierciadło
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 288


     W dzielnicy domów jednorodzinnych znanej z bogatej oferty usług medyczno - kosmetycznych można znaleźć szyldy: Psycholog, terapeuta mgr Anna Krajewska i Ginekolog seksuolog lek. med. Nina Krajewska. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, siostry Krajwskie łączyły nie tylko bardzo bliskie relacje, ale często współpracują również w rozwiązywaniu problemów swoich pacjentek. 

     Anna przebojowa psycholożka wiedzie szczęśliwe życie rodzinne i zawodowe. Prywatnie żona, matka dwóch córek w pracy w pełni zaangażowana, pełna innowacyjnych pomysłów. Przez lata zbudowała swoją renomę, dzięki charyzmie i oddaniu dla swoich klientek poszukujących szczęścia oraz nadziei. W najbliższej przyszłości planuje otworzyć ośrodek "Krąg Kobiet" w zrujnowanej posiadłości nad Narwią. Anna wierzy w terapeutyczną moc sztuki i wykorzystuje w czasie swoich warsztatów dobrze znane filmy - Pretty Woman, Pokojówka z Manhattanu, ale również Psychozę Hitchcocka. Niebawem jej scenariusz życia stanie się jak dramatyczny thriller, a maniakalny prześladowca będzie chciał spełnić najkrawasze plany wobec Anny. 

     Młodsza z sióstr, Nina jest przeciwieństwem Anny zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru. Nieustannie prowadzi wojnę z matką, która nie akceptuje specjalizacji pani seksuolog oraz nieformalnego związku Niny. Jej losy przypominają prawdziwy rollercoaster emocji, które niespodziewanie pojawiają się w jej na pozór stabilnym życie. 


     Mgły nad Narwią Anna i Krąg Kobiet to ciepła powieść obyczajowa. Nie zabrakło w niej bohaterów, których możesz spotkać za rogiem oraz marzeń, emocji i zdarzeń, które towarzyszą każdemu z nas na co dzień. Jednocześnie w opowieść autorka sprytnie wplątała rodzinne tajemnice sprzed lat oraz wątek kryminalny, który trzyma w napięciu do ostatnich stron. Bardzo trudno rozgryźć, kto stoi za prześladowaniem głównej bohaterki, jakie tajemnice skrywa stara posiadłości i jak potoczą się miłosne losy Niny. Akcja jest dynamiczna, pełna niewidomych, ale ostatecznie wszystko układa się w logiczną całość, w której autorka pozostawia lekką niepewność. 

     Bardzo przyjemna lektura, idealna na wieczór we dwoje  - Ty i książka. Mgły nad Narwią skrywają rodzinną sielankę, oddanie, miłość oraz mroczne tajemnice, które tylko czekają by zburzyć to wszystko. 


Mgły zawsze zwiastują zmiany. Jesteś gotowa je poznać? 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia