Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Wirus - najbardziej zaraźliwa gra karciana

piątek, 27 stycznia 2023

 Był już taki jeden wirus, który zatrzymał świat i zmusił nas do pozostania w domach. O nim każdy chce jak najszybciej zapomnieć, wymazać z pamięci. Jednak w naszym domu jest inny Wirus, do którego chętnie wracamy i który dostarczam nam wielu szalonych emocji. To wirus prosto z Muduko!


Tytuł: Wirus!
Wydawca: Muduko
Autor : Domingo Cabrero, Carlos López, Santi Santisteban
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 20 min
Ilość graczy: 2-6 osób
 
      Ta prosta, emocjonująca gra jest z nami od 2018 roku. Dzieciaki od tego czasu troszkę podrosły, ale Wirus został z nami na dobre. Można więc śmiało napisać, że to nasza kultowa gra rodzinna. Była z nami na wyjazdach wakacyjnych, w czasie pobytu w szpitalu i skutecznie zarażaliśmy nią innych w prezentach urodzinowych i mikołajkowych. To jest potęga Wirusa, rozprzestrzeniania się niepostrzeżenie. W między czasie na rynku wydawniczym pojawiły się dwa dodatki do podstawowej gry  - Wirus! 2 Ewolucja oraz Wirus! Halloween. Nasze rozgrywki również ewoluowały, weszliśmy na wyższy poziom rywalizacji. Nie ma już oszczędzania, gra jest wymagająca i trzeba wykazać się nie lada sprytem, taktyką oraz spostrzegawczością. Jedno pozostaje bez zmian, czyli dobra zabawa niezależnie od wieku grających! 

   O naszych pierwszych wrażeniach możecie przeczytaj w odrębnym wpisie WIRUS atakują dobrą zabawą! Serdecznie zapraszam. 
 
Zawartość pudełka:
- 68 kart gry
- 2 czyste karty
- instrukcja

EKSPRESOWA WERSJA ZASAD

1. Każdy z graczy otrzymuje trzy karty. Mogą znaleźć się wśród nich: organy, wirusy, szczepionki lub karty akcji.
2. W swojej turze gracz może wymienić 1 -3 karty, zagrać kartę dla siebie (organy, szczepionki) lub na karty któregoś przeciwnika (wirusy).
3. Karty akcji zapewniają grającym specjalne ruchy. Pozwalają m.in wymieniać (przeszczepiać) organy, kraść, zarażać masowo lub nawet zamienić całe ciała.
4. Wygrywa gracz, który jako pierwszy skompletuje cztery zdrowe organy.

Wirus 2 Ewolucja  -  dodatek do gry 


Tradycyjne metody leczenia okazały się nieskuteczne! Postaraj się opanować epidemię, przenosząc wirusy do kwarantanny. Wykorzystaj szczepionki eksperymentalne i karty innowacyjnych terapii. Nowe wirusy, nowe karty, nowe zasady!

     Dodatek Wirus 2 zawiera 35 nowych kart wprowadzających ciekawe warianty rozgrywki. Dodatek wprowadza kilka nowych terapii, jeszcze zjadliwszych wirusów oraz sprawia, że w grę może gracz nawet 6 osób. Dodatkowe karty podkręcają rozgrywkę, dają szansę na porywającą grę oraz potrafią nieźle namieszać w obranej wcześniej strategii. Nawet jedna krata może przeważyć o zwycięstwie, dlatego należny bacznie obserwować kroki przeciwników. Gra staje się jeszcze bardziej wymagająca, nieprzewidywalna i emocjonująca. 

Wirus! Halloween  -  dodatek do gry Wirus

Nietoperze w amoku przelatują pod stropem szpitala. Krwiożercze monstra rzucają się po korytarzach, budząc grozę w personelu i pacjentach.

Ta noc z pewnością będzie niezapomniana…

     Dodatek Halloween wprowadza  12 nowych, przerażających karty, które idealnie uzupełnia wersję podstawową oraz dodatek Wirus 2. Wśród halloweenowych kart znajdziecie m.in. takie, które pozwolą ukraść nawet uodporniony organ, wykorzystać kartę ze stosu kart odrzuconych lub zamienić ciała u wszystkich graczy. Można śmiało powiedzieć, że gra robi się jeszcze lepsza i jeszcze wredniejsza. Halloweenowe karty dostarczą jeszcze więcej emocji i spokojnie mogą towarzyszyć nam przez cały rok.

Post powstał w ramach projektu:

http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia