Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

5 urodziny Kacperka

poniedziałek, 2 listopada 2015

     Dzień, za dniem, czas leci nieubłaganie. Mija już 5 lat od chwil gdy po raz pierwszy tuliłam swojego syna Kacperka. Szczęście mieszało się z niepewnością i fascynacją. Kacper wyrósł na  pełnym optymizmu dziecko, który kroczy przez życie pewnie i bardzo samodzielnie. Jest fascynatem wszelakich obiektów latających, w szczególności samolotów śmigłowych. Chętnie maluje, wykleja i gotuje. Mógłby żywić się makaronem z cukrem i muffinami. Ot i cały Kacper :) Oczywiście w telegraficznym skrócie, bo mogła bym o nim pisać i pisać.
       Listopad 21, dla wielu z was dzień jak co dzień, a dla mnie okazja do świętowania. Chciałabym podzielić się tą radością i zaprosić do konkursu "Urodziny na 5".


NAGRODA - Trzy prace zostaną nagrodzone zestawami dla dzieci - galeria nagród. Ilość nagród może się zwiększyć. 


NAGRODA - Zestaw kosmetyków Avon. Zestaw skład się z korektora w sztyfcie "idealna cera", szminka "usta w pełni" oraz diamentowej konturówki do oczu - galeria nagród.


Zwycięskie prace. GRATULUJEMY!

 DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia