Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Rzecz oczywista - w foteliku sadzamy, pasy zapinamy!

sobota, 7 listopada 2015

#KochamZapinam to inicjatywa Rodziców-Blogerów, którzy wierzą, że mają moc…

        Dobry fotelik samochodowy to podstaw, ja zaczęłam takiego poszukiwać przed zakupem wózka, łóżeczka i innych akcesoriów niemowlęcych. Wiedziałam, że podróżujemy dużo i fotelik musi być funkcjonalny, dobrej jakości, a przede wszystkim bezpieczny.
Przeanalizowałam ofert, atesty i wiedziałam, że oszczędzanie w tym przypadku nie popłaca. Nie ważne, czy jedziemy na drugi koniec Polski, czy do pobliskiego sklepu. Dzieci w foteliku zapinam zawsze i co ważne dzieciaki wiedzą, że to jest konieczność najwyższego stopnia. Jest trójka dzieci i trzy foteliki dostosowane do ich wzrostu i potrzeb. Od najmłodszych lat  nie było taryfy ulgowej: "W samochodzie siedzimy na swoich miejscach, zapięci pasami". Oczywiście przykład idzie z góry i my jako rodzice również zapinamy pasy. Skóra mi się jeży, gdy często widuję dzieci stojące pomiędzy przednimi siedzeniami. Aż strach o tym pisać. Druga sprawa to prawidłowe zapięcie dziecka w foteliku to priorytet, na który powinni zwrócić uwagę każdy rodzic. Pamietaj, że zawsze możesz szukać pomocy u fachowca w tej dziedzinie.
  Zdrowie i życie moich dzieci jest najważniejsze, z pewnością dla Ciebie też. Zapinajmy i nie zapominajmy! 
Przyłącz się do nas! Zrób zdjęcie swojej pociechy prawidłowo zapiętej w foteliku, oznacz hasztagiem #KochamZapinam i opublikuj na Instagramie lub Facebooku. Pokaż, że jesteś świadomym rodzicem!
Polecam zajrzeć również na  http://www.kochamzapinam.pl/


1 komentarz:

  1. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak zapięte pasy mogą uratować życie i zdrowie. Z pewnością wiele osób miało różnego rodzaju stłuczki lub awarie, gdzie przyjeżdżała np. Pomoc drogowa Kraków i wszystkim się zajmowała. Ale poważne wypadki to nie jest stłuczka, o czym świadczy liczba tych najgorszych wypadków w całym kraju.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia