Kredki żelowe MAPED

wtorek, 10 listopada 2015

Wieczory coraz dłuższe, dni chłodne i mokre. Każdy rodzic wie, że to czas intensywnego główkowania, jak wypełnić dzieciom kreatywnie jesienny czas. Dziś przedstawiam żelowe kredki.

Producent: Maped
Przedmiot: Kredki Colorpeps Smoothy 6 kolorów
Właściwości: Żelowe kredki akwarelowe. Przy pomocy wody i pędzelka można uzyskać dodatkowe efekty. Miękkie, doskonale kryjące, zapewniają intensywne kolory. Wysuwane z plastikowej obudowy nie brodzą rąk podczas używania. Zapakowane w trwałe plastikowe opakowanie.
Cena: około 18-23 zł           Do dyspozycji mieliśmy kredki Colorpeps Smoothy w sześciu różnorodnych kolorach. Szybko okazało się świetnie pokrywają powierzchnie, nie tyko papieru, ale i innych powierzchni np. liści. Pozwalają na uzyskanie wyrazistych, intensywnych kolorów. Kredki mają okrągły kształt, dobrze układają się w dłoni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, które jak zapewnia producent nie są szkodliwe dla zdrowia dziecka. Kredki wysuwa się z estetycznej obudowy bez wysiłku i z łatwością radzi sobie z tym nawet dwulatek. Zapakowane są w solidne, plastikowe opakowanie zamykane zatrzaskiem - nic się nie rozsypie i nie pogubi.

Przy zastosowaniu wody, można uzyskać dodatkowe efekty plastyczne. Mojej córce takie malowanie przypadło bardzo do gustu. Nie użyła pędzelka, a jedynie mokrego paluszka. Zabawa doskonała!
Podsumowując doskonała jakość, warte ceny, świetne na twórcze pomysły na jesienną nudę dla małego i dużego artysty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia