Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Kotyliony na 11 listopada, czyli bądźmy dumnymi Polakami.

środa, 11 listopada 2015

11 listopada
 
11 listopada 1918 r., po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy. Odrodziło się na nowo państwo polskie. Dla wielu Polaków to dzień zadumy nad historią naszego kraju i doskonała okazja na rodzinną naukę historii.


Materiały na cztery kotyliony:

- po 3 kartki bloku technicznego A4 w czerwonym i białym kolorze
- 4 wydrukowane orły na czerwonym tle
- klej, polecam klej na gorąco,
- nożyczek,
- opcjonalnie 4 agrafki lub taśma dwustronna

11 listopada

Jak wykonać kotylion?

Dwie kartki w kolorze czerwonym i białym składamy w wzdłuż na cztery równe części i przecinamy na paski równiej długości. Następnie składany dokładnie paski w harmonijki.


     Z każdego koloru formujemy półkola w barwach narodowych i sklejamy klejem na gorąco. W czasie stygnięcia kół, z pozostałej pary kolorowych kartek wycinamy wstążeczki po jednej - białej i czerwone na każdy kotylion. Z białej kartki dodatkowo wycinamy 4 kółka, które posłużą do przymocowania agrafek lub taśmy dwustronnej.

     Na środku harmonijkowych kółek umieszczamy paski - wstążeczki (można przymocować od przodu lub tyłu), a następnie przyklejamy kółka z orłem. Należy wszystkie części wcześniej ułożyć, aby kotylion był w barwach biało-czerwonych. Z tylnej części mocujemy agrafkę lub przyklejamy taśmę dwustronną. 

11 listopadaBardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia