Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Akcja "Darmowe ebooki dla blogerek"

środa, 15 czerwca 2016


Wydawnictwo Wymownia prowadzi akcję rozsyłania darmowych ebooków, aby wspierać czytelnictwo w Polsce. A statystyki są nieubłagane 37% Polaków i Polek czyta więcej niż jedną książkę w ciągu roku. Czas podnieść te dane!
O akcji słyszałam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zdecydowałam się na udział w niej, jestem bardzo ciekawa efektów.  Czytać można wszędzie i w dzisiejszych czasach nie tylko w wersji papierowej i tu narodził się pomysł na tę akcję. Jest ona skierowana do Blogerek zainteresowanych otrzymaniem e-booków i audiobooków.

Co należy zrobić?
  1. Na swoim blogu umieścić krótką notatkę polecającą akcję oraz aktywny link do strony -  http://wymownia.pl/darmowe-ebooki-dla-blogerek/ .
  2. Napisać mail na  book.wymownia@gmail.com i w treści maila podać link do Twojego bloga – link prowadzący do miejsca, na którym znajduje się wpis na temat akcji.
  3. Gdy organizatorzy znajdą wpis, odpowiedzą na email.
  4. Ebooki będą przychodziły regularnie. Już nie możemy się doczekać :)
Więcej informacji na http://wymownia.pl/darmowe-ebooki-dla-blogerek/.

http://wymownia.pl

 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia