Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Z miłości do Ciebie - Mummy&Me

wtorek, 7 czerwca 2016

Ostatni czas obfitował w uroczystości Dzień Matki, Dzień Dziecka, dla mnie to również bardzo intensywny czas odkrywania radości i utrapień wynikających z posiadania córki. O swoich rozterkach pisałam w ostatnim poście "Córka wyzwanie dla matki?".
Jednak prawda jest taka, że córeczka to mój mały cud, którym staram się odkrywać i cieszyć na każdym kroku.

Z okazji naszego Dnia Matki i Córki sprawiłyśmy sobie mały, ale wyjątkowy prezent. Wyjątkowy, bo po pierwsze było cudownie wybrać się z wygadaną trzylatką na babskie zakupy, a pod drugie zostałyśmy właścicielami bransoletek z kolekcji MUMMY&ME.

Główną wartością, do której odwołuje się marka, jest miłość między Mamą i Córką oraz chęć podkreślenia łączącej je więzi za pomocą wyjątkowych, specjalnie zaprojektowanych bransoletek, które mogą nosić razem. Filozofią marki jest odwołanie do wartości rodzinnych, bliskości oraz do więzi pomiędzy bliskimi sobie kobietami.

Bransoletki MUMMY&ME są wykonana ręcznie, z naturalnych jadeitów oraz z żywicy syntetycznej. W każdym zestawie znajduje się bransoletka dla mamy oraz identyczna bransoletka dla córki w mniejszym rozmiarze. Bransoletki występują aż w 15 kolorach, ozdobione są uroczymi kokardkami lub zawieszkami w kształcie serca. Bransoletki można nosić pojedynczo lub dowolnie łączyć w zestawy.  Całą kolekcję możesz zobaczyć na stronie www.mummyandme.pl

Warto również pamiętać , że część dochodu ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazana na pomoc dla Domu Samotnej Matki na Białołęce. Kupując bransoletki nie tylko sprawisz przyjemność sobie i swojej córce, ale także pomagasz innym mamom.

Bransoletki są dostępne m.in. w drogeriach Rossmann w cenie zestawu: od 29,99 zł. Biorę udział w wyzwaniu - Dziecinne ..


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia