Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Ośmiorniczki dla wcześniaków

czwartek, 2 czerwca 2016


Akcja "Ośmiorniczki dla wcześniaków" narodziła się w Danii. Obecnie jest prowadzona w Hiszpanii, na Ukrainie, aż w końcu dotarła do Polski. Wydziergane maskotki trafiają do szpitali, biorących udział w akcji i do małych rączek wcześniaków będących w inkubatorach.

Maskotki pełnią funkcję terapeutyczną. Macki ośmiorniczek przypominają niemowlakom pępowinę, dzięki czemu są one spokojniejsze w pierwszych dniach życia. Wcześniaki nie wyrywają rurek i przewodów aparatury, która ratuje ich życie, lecz bawią się ośmiorniczkami. Maskotki można prać w 60 stopniach, więc łatwo je zdezynfekować. Przed podaniem dziecku mama może nosić zabawkę przy ciele, by wchłonęła jej zapach, który będzie później wyczuwalny dla malucha w inkubatorze. Maskotka zostaje podarowana dziecku na własność i maluszek, który opuszcza szpital zabiera ją ze sobą.

Obecnie w akcji biorą już udział m.in. szpitale w Poznaniu, Warszawie, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Poznaniu, czy też Łodzi, Bydgoszczy, Opolu i Kielcach. 
Ośmiorniczek potrzeba dużo! Bardzo dużo! Żeby starczyło dla każdego maluszka. Wszyscy chętni mogą się więc włączać do akcji.Poszukiwane są osoby, które wydziergają ośmiorniczki oraz takie, które podarują włóczkę lub środki na jej zakup.
Więcej o samej akcji możecie poczytać również tutaj: https://www.facebook.com/osmiorniczkidlawczesniakow

Plakat i logo wykonała dla nas Ale Pomysł Pracownia Artystyczna
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

1 komentarz:

  1. Super akcja ;) Dziergać nie umiem, ale może jakaś zbędna włóczka by się znalazła :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia