Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Dzika logika - Kieszonkowiec logiczny.

czwartek, 8 grudnia 2016

Kieszonkowiec logiczny
To już nasze ostanie spotkanie z grami z serii Kieszonkowiec, choć z pewnością w naszym domu często do nich będziemy wracać. Kieszonkowiec logiczny Dzika Logika można powiedzieć, że to nasza wisienka na torcie. 
Zagadki i łamigłówki bardzo spodobała się mojemu synowi w wieku 10 lat mimo, że gra skierowana jest do odbiorców 12+. Zaskakujące zadania zapewniły nam mile spędzony czas, a przy okazji sporą dawkę aktywność szarych komórek.

Matematyczka przyłapała Stasia na wagarach. Chce dać Stasiowi nauczkę, więc mówi:
- Stasiu, powiedz jakieś zdanie. Jeśli będzie ono prawdziwe, zawiadomię twoich rodziców.
 Jeśli będzie fałszywe, zawiadomię dyrektorkę szkoły.
Staś wypowiedział zdanie, a nauczycielka nie zawiadomiła nikogo.
Co mógł powiedzieć Staś?"

Kieszonkowiec logiczny

Wydawca: Edgard 
Data wydania: listopad 2016
Wiek graczy: 12+
Liczba graczy: 2-8
Czas gry: 10-20 min.
Cena: 15,99 zł
NOWOŚĆ

Kieszonkowiec logiczny Wytęż mózg i zostań dzikim mistrzem intelektu!

"Pewien gospodarz hoduje zwierzęta. Ma tylko krowy i gęsi, ale nie może doliczyć się swojej menażerii. Gdy liczy głowy, wychodzi 20 zwierzaków, gdy liczy nogi – 50. Ile w takim razie jest krów w gospodarstwie?"

Kieszonkowiec logiczny Dzika logika składa się z 54 kart, na których znajdziecie 85 podchwytliwych i wciągających zagadek logicznych o różnym stopniu trudności. Ilustracje na kartach Dzikiej logiki opracowała Danka Fukowska, a merytoryczną zawartością zajęła się GRUPA Mimów. Gracz może zmierzyć się z ciekawymi zadaniami matematycznymi (często można je również spotykane na konkursach oraz w zadaniach z "gwiazdką" w szkole) i wymagającymi nieszablonowego myślenia zagadkami logicznymi. Wśród łamigłówek znajdziemy zadania przedstawione w postaci tekstowej oraz graficznej, dzięki czemu są różnorodne i nie nudzą się. Rozwiązanie każdej zagadki przedstawione są na drugiej stronie każdej z kart.

"Las bez drzew, rzeka bez wody i miasta bez budynków. 
Gdzie znajdziemy takie cuda?"  


Ta wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i główkowania zapewni świetną zabawę dla młodzieży oraz dorosłych. Zagadki ćwiczą logiczne myślenie i wnioskowanie oraz kształtują, tak potrzebną koncentracje. Zadania można rozwiązywać samodzielnie lub w grupie, wówczas wspólna gra będzie wymagać refleksu i bystrego oka.

"Dwa kije mają cztery końce. trzy kije mają sześć końców.
 Ile końców ma trzy i pól kija? "

Kieszonkowiec logiczny

W serii również:
Kieszonkowiec logiczny Dzika logika (12+)
Kieszonkowiec matematyczny Na 200% (11+)
Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa (10+)

Kieszonkowce polecają:
Gry Planszowe u Wookiego oraz Zwyczajne Życie

KONKURS
"Kieszonkowiec pod choinkę!"


WYNIKI
Kieszonkowiec logiczny Dzika logika otrzymuje Joanna Wagner 
GRATULUJEMY!

kieszonkowiecPost powstał w ramach projektu Grajmy! oraz wyzwaniu 7 gier w 7dni

 Grajmy!
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

 Mama do sześcianu

4 komentarze:

  1. Miałyśmy propozycje aby przetestować te wszystkie kieszonkowce ale większość wiekowo jeszcze za duże więc może same za 2-3 lata jakieś zakupimy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa propozycja...dla smyków jeszcze zbyt trudna, ale w przyszłości kto wie :P mamy kieszonkowce z angielskiego i myślę, że będą fajną pomocą ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zawsze lubiłam takie logiczne zagadki.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia