Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Karty Winning Moves Top Trumps dla każdego!

sobota, 10 grudnia 2016

W ofercie Winning Moves znajdziemy różnorodne gry karciane Top Trumps z bohaterami bajek, filmów, z postaciami sportu, czy z kultowymi obiektami z czasów PRL. W gry można grać na wiele sposobów i przenoszą klasyczną grę w wojnę w nowy wymiar, bardzo przyjazny również dla dzieci. 
Dzięki udziałowi w projekcie "Grajmy" w naszym domu zagościły dwie talie gier z bohaterami bajki My Little Pony oraz z piłkarzami związanymi z drużyną FC Barcelona.

 My Little Pony Gdzie kryje się magia?
Tytuł: My Little Pony Gdzie kryje się magia?
Wydawca: Winning Moves
Data wydania: 2014
Wiek graczy: 3+
Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 10-20 min.
Cena: 10-20 zł

 My Little Pony Gdzie kryje się magia?

Gra My Little Pony z pewnością spodoba się każdej miłośniczce Pony, dzięki pięknym, kolorowym ilustracjom bohaterów bajki. Karty zawierają również krótki opis oraz cechy, według którym można rozgrywać partie:
 • wzrost
 • magiczność
 • przyjacielskość 
 • istotność
 • uroda
Karty zapakowane są plastikowe brokatowe - fioletowe pudełeczko idealnie pasujące do torebeczki małej fanki My Little Pony. Pomimo, mojego olbrzymiego sceptycyzmu i dystansu do samej bajki, córka zna koniki z przedszkola, a karty urzekły ją od pierwszego wejrzenia. Oczywiście gościły już na wyjazdach, wizytach u znajomych i przedszkolu. 

 My Little Pony Gdzie kryje się magia?

Zasady gry są bardzo proste, ale wymagają, aby choć jeden graczu umiał czytać. Potasowane karty należny rozdać graczom, tak by nie było widać bohaterów. Gracz rozpoczynając rozgrywkę odczytuje jedną z wybranych cechę i podaje jej wartość. Reszta graczy odczytuje wartość tej samej cechy ze swoich kart. Osoba, która ma najlepszą lub największą wartość, wygrywa i zabiera karty innych graczy. Jeśli dwie lub więcej kart ma taką samą wartość dla wybranej cechy lub nie mają przypisanej wartości to odkładamy je na bok. Cechę z następnej karty wybiera ten sam gracz. Wszystkie karty z dogrywki zabiera zwycięzca.

FC BARCEONA

Tytuł:  FC BARCEONA  Edycja 2016
Wydawca: Winning Moves
Data wydania: 2016
Wiek graczy: 5+
Liczba graczy: 2-6
Czas gry: 15 min.
Cena: 10-20 zł

FC BARCEONA

FC BARCEONA to gra karciana składająca się z 30 kart postaciami aktualnych piłkarzy oraz legend FCB. Na każdej karcie znajduje się zdjęcie, imię i nazwisko, autograf, krótki opis oraz dane pogrupowane w kategorie:
 • Atak
 • Obrona
 • Wzrost
 • Występy dla FCB
 • Bramki dla FCB
 • Mecze międzynarodowe
FC BARCEONA
Karty bez wątpienia to nie lada gratka dla każdego fana FCB, interesujące wiadomości na temat każdego z piłkarzy dotyczą nie tylko kariery piłkarskiej, ale również cech charakteru. Wszystkie informacje są aktualne i pochodzą ze stycznia 2016.
Do tali dołączona jest również karta-instrukcja gry. Rozgrywka oparta na podobnych zasadach jak gra "My Little Pony Gdzie kryje się magia?". Talię kart tasujemy i rozdajemy wszystkie karty poszczególnym graczom, którzy układają je w stosik. Osoba rozpoczynająca podaje nazwę kategorii oraz odczytujemy jej wartość. To samo robi pozostali gracze, a wygrywa osoba z najwyższa wartość danej cechy. Oczywiście wygrywa osoba, która zbierze wszystkie karty. 
Ważnym atutem kart jest oznaczenie kategorii za pomocą symboli, dzięki czemu uczestnicy bardzo szybko zapamiętują dane.W przedszkolu karty okazały się numerem jeden.

FC BARCEONA


Post powstał w ramach projektu Grajmy! oraz wyzwaniu 7 gier w 7dni

 Grajmy!
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

 Mama do sześcianu

5 komentarzy:

 1. Wersja kucykowa napewno przypadłaby do gustu Dziecku memu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy wersję kucykową :) Już się powoli druk na nich ściera :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że super karty i nie jedno dziecko by chciało mieć

  OdpowiedzUsuń
 4. Super są te karty, moim chłopakom spodobałyby się obie wersje :) Obserwuję :)Zapraszam do mnie :) http://domowyklimacikumadzi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia