Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Świąteczne kartki z filcowymi reniferami.

wtorek, 20 grudnia 2016Okres przedświąteczny, to bardzo napięty i pracowity czas, a jeżeli do tego musimy pogodzić pracę, troje pociech, kapryśnego męża i prowadzenie blogu trzeba wykazać się nie lada sprytem.
W dzisiejszym wpisie chciałam połączyć 3 w 1, potrzebę wykonania kartek świątecznych dla rodziny, udział wyzwaniu blogowym "Zwierzaki cudaki 2" oraz uczestnictwo w konkursie o wyróżnienie "Dziecka na warsztat”. Mam nadzieje, że autorki wyzwań potraktują mój wybiegi z wyrozumiałością  :) 

Zapraszam na nasze kartki bożonarodzeniowe z motywem filcowego renifera.
Wykorzystaliśmy:
  • kolorowe kartki techniczne
  • filc brązowy, czerwony, żółty
  • klej, 
  • dziurkacz kokardka, nożyczki
  • tasiemki
  • dodatki świąteczne - gwiazdki, brokatowy prezent


Wspólnie z dzieciakami ustaliliśmy nasze reniferowe szablony, które następnie wycięłam na brązowym filcu. Wspólne ozdabianie to, nieplanowana inwencja twórcza, która wprowadziła nas w świąteczny nastrój.
Wpis bierze udział w projekcie "Zwierzaki cudaki 2" oraz biorę udział w konkursie o wyróżnienie "Dziecka na warsztat”

http://pomieszane-z-poplatanym.blogspot.com/2016/09/projekt-zwierzaki-cudaki-2.html


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

 Mama do sześcianu

6 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia