Fuzzy Ball - włochaty przyjaciel

poniedziałek, 2 października 2017

Ostatnio w naszym domu pojawił się Fuzzy Ball - różowa, włochata z wyłupiastymi oczyma piłka. I wszystko byłoby cudownie, gdyby nie jeden fakt.
Fuzzy Ball Dizzy, bo tak ma na imię, jest jeden, a do zabawy nim jest wielu chętnych. Pierwsze dni w naszym domu nie były dla niego łatwe. Był podrzucany, głaskany, ściskany, przytulany i tłamszony. Stracił wyniku tego kilka różowych pukli, ale nie wpłynęło to znacząco na jego urodę. Można z całą pewnością stwierdzić, że przeszedł test w warunkach bojowych śpiewająco. Ostatecznie ze względu na soczysty różowy kolor zamieszkał w pokoju córki, co wcale nie znaczy, że zaznał tam spokoju.


Fuzzy Ball to piłka wypełnione powietrzem o średnicy ok. 23 cm. Możemy ją napompować za pomocą standardowej pompki do piłek z igłą. Zewnętrzna warstwa z futerkowej powłoki występuje w intensywnej kolorystyce i przedstawiaja różne nastroje (emotikony). Piłka jest miła w dotyku, wytrzymała i wielozadaniowa. Może być przytulanką, piłką, ozdobą, ale również sprawdza się, jako poduszka i siedzonko :)

Fuzzy Ball idealnie nadają się do zabaw ruchowych dzieci, ponieważ dobrze się odbija, jest lekka, miękka, a co za tym idzie bezpieczna. Dziecko z dłużą przyjemnością ją rzuca oraz bardzo chętnie łapie i przytula, dzięki czemu pobudzają zmysł dotyku oraz koordynację ruchową. Minki natomiast sprawdzą się w ćwiczeniach wyrażania i rozpoznawania emocji. Zabawka jest rekomendowana dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Piłki są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
 

Którego Fuzzy Ball przygarniecie?
http://www.scanner.com.pl/
http://www.scanner.com.pl/
 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

6 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia