Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs "Jesienny zapach"

poniedziałek, 23 października 2017


Jesień rozpieszcza nas pełną gamą nasyconych barw, z zapachem śliwek w sadzie i aromatem szarlotki na stole. Jednak jesienią często ogarnia nas tęsknota za latem. Warto wtedy sięgnąć po zapach, który poprawi nam humor i otuli zmysłowym aromatem.

Zmiana sezonu to nie tylko czas na wymianę garderoby, ale także na wypróbowanie nowych zapachów. Wraz z OdlewkiPerfum.pl zapraszam na konkurs "Jesienny zapach". Odwiedź stronę http://odlewkiperfum.pl/ i wybierz JESIENNY ZAPACH, wklej link wraz z kreatywnym uzasadnieniem pod postem konkursowym, dlaczego wybrany zapach jest idealny na jesień i ciesz się nowymi zapachami.

WYNIKI

Nagrodę główną 4 zapachy o pojemności 2ml otrzymuje:

Basia Z-ra
Zapach Giorgio Armani Code Cashmere http://odlewkiperfum.pl/.../3378-giorgio-armani-code... jest idealny na jesień, bo otula ciało swym kaszmirowym ciepłem niczym szal. Ten zapach to dzikość i drapieżność. Kobieta „ubrana” w Code Cashmere jest nieokiełznana i niczym kocica dumnie kroczy pośród innych, by zniewalać zapachem i kocim ruchem. Uwielbia stać w centrum uwagi i czuć, że jest podziwiana. Jarzy się niczym gwiazda na wieczornym niebie i lśni pośród innych niczym diament. To zapach, który pachnie pożądaniem, żądze namiętne wydobywa pokusę siejąc dookoła i jak ten demon ogni piekielnych taki magnetyzm w sobie skrywa. Jest jak mieszanka najpiękniejszych wspomnień i ciemnego wina z przyprawami orientu, która jesienią podnosi temperaturę krwi w żyłach lawirując między obsesją i pożądaniem. Od razu zrobi się cieplej na sercu.

7 nagród dodatkowych w postaci elektronicznych bonów rabatowych - 25% do wykorzystania na stronie http://odlewkiperfum.pl/ otrzymują:

Zuzanna Kalamon 
http://odlewkiperfum.pl/.../132-versace-crystal-noir.html...
To zapach idealnie wpasowujący się w aurę jesienną. W Versace Crystal Noir wyczuć można nutę dymu - jest niczym woń jesiennego powietrza, w którym czuć trochę mokrych liści, wiatr. 🍂Jednak pierwsze skrzypce grają w tych perfumach nuty słodkie, korzenne, imbir, kokos.🥥 A jesień to rozgrzewająca herbata z dodatkiem imbiru, przypraw korzennych. ☕ Dzięki temu ten zapach idealnie wpasowuję się w jesień. Jest jak miękki otulający szal dający ciepło. Są nieco ostre, pieprzne - wydobywa to głębię i daje piękną kompozycje, która jest iście jesienna i oddziałuje na zmysły w magiczny sposób.


 Edyta Zi  
Idealne na jesień są perfumy lekkie i cytrusowe przypominajace zapach wiosny. http://odlewkiperfum.pl/.../980-guerlain-aqua-allegoria... Gdyby słońce było limonkowe, ten zapach byłby z nim w zmowie, a trawy w zielonego kiwi kolorze byłyby jak perfum bezkresne morze, zapach pomarańczy by mnie budził... z takim aromatem żaden dzień mnie nie znudzi. Rześkość cytrusów i kolor wiosenny - świeżość i radość to Iceberg bezcenny. Te perfumy z tym zapachem każdego z zimowego snu obudzą, będzie cieszył powonienie i wzrost endorfiny pobudzi. A wszystko to dzięki najbardziej inspirującej nucie kiwi i mandarynki.

Maria Salamon
Ciesz się chwilą i doceń to, co masz, bo nie wiesz co jeszcze Cię w życiu czeka", to motto doskonałe na każda okazję, ale jesienią nabiera nowego znaczenia. Cieszmy się każdym promykiem słońca, każdym znalezionym kasztanem i zachwycającymi barwami liści, to wszystko jest ulotne tak, jak zapach Escada Celebrate.Orientalno-kwiatowa kompozycja przywoła nam odrobinę wiosny, otoczy nutą kwiatową i zapewni świeżość mimo grubej warstwy ubrań :) http://odlewkiperfum.pl/.../3749-escada-celebrate-now.html

Marzena Pająk 
http://odlewkiperfum.pl/.../3178-carolina-herrera-good... :) To piękna orientalno-kwiatowa kompozycja , która poprawi mój humor w szary deszczowy dzień <3 Wspaniały seksowny falkon doda mi humoru. Akcenty migdałów i kawy pobudzą mnie w zaspany jesienny dzień. To mój zapach :)

Marta Grobelna http://odlewkiperfum.pl/.../2426-lancome-la-vie-est-belle...
Szczerze mówiąc zapach ten czułam u kobiet cały rok .SA takie które lubię cięższe zapachy na co dzień bez względu na porę roku a niektóre tylko dlatego że są dość drogie i trzeba się pokazać. Według mnie są wręcz idealne na jesienną porę ale i świetnie współpracują ze mną. Są jak druga skóra i mimo iż faktycznie są nieco pikantnym zapachem nie przeszkadza mi to ani trochę;) świetnie oddziałowują na humor,nastrój,są romantyczne i trwałe przez co czuje się sexi czy w dresie pod ciepłym kocykiem z herbatka czy to w szpilkach na mieście. Nie sądziłam że połączenie kwiatów i cytrusów można tak fajnie,subtelnie zmieszać . Są idealne dla silnych ,zdecydowanych kobiet które wiedzą czego pragną.One mówią same za siebie.Nie trzeba wiele aby pokazać jak oryginalne a zarazem wtapiające się w własne JA potrafią być. Nie wyobrażam sobie innego zapachu na tą porę gdzie czujemy się przygnębieni,bez koloru ,z nadzieją odliczając do wiosny.A trzeba tak mało aby odczuć energię to mój numer 1 !


Marta Madeja
http://odlewkiperfum.pl/.../3769-yves-saint-laurent-black... Uwielbiam orientalne słodkie intensywne zapachy. Jest w nich dla mnie coś kobiecego i intrygującego. Zwłaszcza na jesień, zimę gdzie trwałość zapachu jest jak dla mnie mniejsza. Pogoda jesienna raczej kapryśna : chłodna i deszczowa... tym zapachem możemy dodać sobie więcej kobiecego ciepła i słodyczy.

Elżbieta Harapin
Według mnie idealnym zapachem na jesień jest http://odlewkiperfum.pl/.../980-guerlain-aqua-allegoria... ponieważ główne nuty zapachowe a mianowicie mandarynka, rabarbar i cytrynowy sorbet łączą się w jedną całość i tworzą wyjątkową woń, która przypomina mi letnie wspomnienia.Natomiast nuty serca, czyli kiwi, pomarańczą i pelargonia to coś wyjątkowego co tworzy ciepło i otula jak cieplutko szal z wełny.Nuty bazy wanilia, drzewo sandałowe i aromaty dżemem po prostu są jak jesienne drzewa w parku, które zmieniły swój kolor i magicznie pachną.Te wyjątkowe perfumy wywołują radość na twarzy w te pochmurne, chłodne jesienne dni.Pobudzą one każdego do jesiennych czynności oraz otulą swoim ciepłem i pięknym zapachem. Po prostu te perfumy stworzone są z myślą o mnie :)

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Regulamin konkursu "Jesienny zapach"

1. WARUNKI OGÓLNE
1.1. Niniejszy regulamin konkursu "Jesienny zapach" („Regulamin”) określa warunki i zasady uczestniczenia w Konkursie w postaci postu opublikowanego na fanpage’u Mama dosześcianu („Konkurs”).
1.2. Organizatorem Konkursu jest Mama do sześcianu oraz OdlewkiPerfum.pl
1.3. Warunki uczestnictwa w Konkursie określone są w niniejszym Regulaminie Konkursu, a każde zgłoszenie Uczestnika do Konkursu na warunkach określonych w Regulaminie będzie jednoznaczne z faktem, iż Uczestnik zapoznał się z treścią Regulaminu i go akceptuje, wyraził zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych zgodnie z punktem 5 poniżej.
1.5. Konkurs jest organizowany na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, Uczestnicy nadsyłają prace konkursowe wkomentarzu pod postem konkursowym na fanpage Mama do sześcianu.

2. CZAS TRWANIA KONKURSU
2.1. Konkurs trwa od dnia 23.10.2017 do 30.10.2017 do godz. 23:59.

3. UCZESTNICY KONKURSU

3.1. Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca konsumentem w rozumieniu art.22 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93 ze zm.), zamieszkała na terytorium Polski, która może być fanem strony   https://www.facebook.com/mamadoszescianu i https://www.facebook.com/OdlewkiPerfumpl
3.2. Z Konkursu wyłączeni są pracownicy Organizatora, osoby wyznaczone przez Organizatora do przeprowadzenia nadzoru nad przebiegiem Konkursu, pracownicy podmiotów współpracujących z Organizatorem, jak również osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Konkursu, pracownicy którejkolwiek z agencji lub podmiotów reklamowych współpracujących z Organizatorem, a także członkowie najbliższej rodziny tych osób.
3.3. Przez członków najbliższej rodziny, o których mowa w pkt. 3.2 powyżej, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

4. ZASADY KONKURSU
4.1. Odwiedź stronę http://odlewkiperfum.pl/ i wybierz JESIENNY ZAPACH, wklej link wraz z kreatywnym uzasadnieniem, dlaczego wybrany zapach jest idealny na jesień.
4.2. Uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
4.2. Wysyłając zgłoszenie osoba wskazana w pkt 3.1, po akceptacji warunków, o których mowa w punkcie 1 staje się uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”). Wysyłając zgłoszenie Uczestnik akceptuje zapisy niniejszego regulaminu.
4.3. Wszystkie zgłoszenia, zawierające treści obraźliwe lub obelżywe, naruszające czyjeś prawa autorskie; zawierające treści erotyczne, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające powszechnie akceptowane zasady moralności, naruszające godność osobistą, nawiązania do symboli religijnych, etnicznych lub rasowych, a także takie, które nie zawierają  podstawowych wymagań, stawianych przez stronę, zostaną usunięte przez moderatorów.
4.4. Nagrody zostaną przyznane autorom najciekawszych zgłoszeń.
4.5. Informację o wygranej zostaną umieszczone na  https://www.facebook.com/mamadoszescianu oraz na blogu w tym poście konkursowym.
4.6. W Konkursie wezmą udział wyłącznie zgłoszenia, które dotrą do Organizatora w okresie trwania Konkursu, określonym w pkt. 2.1, spełniające warunki Regulaminu.
4.7. Wpływ zadania konkursowego rejestrowany jest przez stronę https://www.facebook.com/mamadoszescianu. Data i godzina wpływu odpowiedzi zadania konkursowego zostanie ustalona na podstawie daty i godziny zarejestrowanej przez stronę. W przypadku edytowania przez Uczestnika wcześniejszego zgłoszenia, za datę wpływu odpowiedzi, uznaje się datę i godzinę ostatniej wiadomości.

5. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
5.1. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu.
5.2. Imię i nazwisko Zwycięzcy deklarowane w jego profilu na Facebook.com zostanie zamieszczone na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu
5.4. Wysłanie przez Uczestnika zgłoszenia w ramach Konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem przez Uczestnika zasad Konkursu opisanych w Regulaminie.

6. NAGRODY
6.2. 7 nagród dodatkowych w postaci elektronicznych bonów rabatowych - 25% do wykorzystania na stronie http://odlewkiperfum.pl/

7. WYDAWANIE NAGRÓD
7.1. Nagroda zostanie wysłana na adres podany przez uczestnika w wiadomości prywatnej nadesłanej na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu.
7.2. Uczestnik, który zwyciężył, zobowiązany jest na prośbę Organizatora do podania Organizatorowi  adresu, na który przesłana ma być nagroda. Zaniechanie tego obowiązku lub podanie błędnego adresu, które spowoduje brak możliwości przesłania Uczestnikowi Nagrody powoduje utratę prawa Uczestnika do Nagrody.
7.3.  W przypadku sytuacji spornych, ostateczna decyzja o wyłonieniu laureata/laureatów należy do Organizatora. Decyzje Organizatora są ostateczne i nieodwołalne.

9. PRAWA AUTORSKIE I POZOSTAŁE WARUNKI PRAWNE 
9.1. Akceptując Regulamin uczestnik konkursu wyraża zgodę na opublikowanie przysłanego zgłoszenia na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu.
9.2. W przypadku, gdyby przesłane na potrzeby Konkursu przez Uczestnika zgłoszenie na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu miało charakter utworu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006.90.631 z późn. zm.), to znaczy będzie przejawem działalności twórczej o indywidualnym charakterze, Uczestnik wysyłając zgłoszenie na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu  w wiadomości prywatnej, udziela Organizatorom konkursu nieodpłatnej, wyłącznej  licencji, z prawem do udzielania sublicencji do tego utworu bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, na następujących polach eksploatacji:
a) w zakresie utrwalania i zwielokrotniania w szczególności poprzez umieszczenie na stronach internetowych Organizatora oraz na stronie, o której mowa w punkcie 1.3 powyżej - wytwarzanie wszelkimi technikami, w tym zapisu magnetycznego, światłoczułą, audiowizualną, cyfrową, optyczną, drukarską, komputerową;
b) w zakresie obrotu egzemplarzami, na których utwór utrwalono - wprowadzanie do obrotu, użyczanie lub najem egzemplarzy;
c) nadawanie za pomocą wizji lub fonii przewodowej oraz bezprzewodowej przez stacje naziemne, za pośrednictwem satelity (sygnał kodowany i nie kodowany) wraz z prawem do reemisji przez inną organizację radiową lub telewizyjną oraz retransmisji w ramach platform cyfrowych oraz/lub w sieciach kablowych;
d) eksploatacja za pomocą technologii w tym w przekazach tekstowych (np. SMS, WAP, MMS) i audiowizualnych;
e) w zakresie rozpowszechniania utworu w sposób inny niż mowa powyżej - publiczne odtwarzanie, publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w tym w sieciach internet, intranet i innych sieciach teleinformatycznych, multimedialnych i komputerowych;
f) wykorzystanie w całości, jak i w dowolnych fragmentach, w tym w utworach audiowizualnych, programach telewizyjnych i radiowych oraz w reklamie prasowej, telewizyjnej, radiowej, internetowej itp.;

9. INNE POSTANOWIENIA
9.1. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy nagrodzony Uczestnik spełnia warunki określone w Regulaminie Konkursu. W tym celu może żądać od Uczestnika złożenia określonych oświadczeń, podania określonych danych, bądź przedłożenia określonych dokumentów. Niespełnienie warunków Konkursu lub odmowa spełnienia powyższych żądań powoduje wykluczenie danego Uczestnika z Konkursu z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do nagrody i jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Organizatora.
9.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe działanie lub przerwy w działaniu sieci Internet.
9.3. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żadnym zakresie sponsorowany, wspierany, administrowany, ani stowarzyszony z portalem www.facebook.com. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., a Delaware Corporation z siedzibą przy 1601 s. California Ave, PaloAlto CA 94 304. Informacje podawane przez uczestników Konkursu są informacjami podawanymi Organizatorowi, a nie portalowi www.facebook.com. Informacje te będą wykorzystane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu przez Organizatora.
9.4. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
9.5. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w czasie trwania Konkursu wynikających z nadużyć ze strony Uczestnika, w tym w szczególności złamania przez Uczestnika zasad Regulaminu Konkursu Organizator ma prawo nieodwołalnie wykluczyć danego Uczestnika z Konkursu informując o tym Uczestnika poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do Uczestnika poprzez portal Facebook.  Organizator zastrzega sobie prawo powierzenia wykonania poszczególnych czynności organizacyjnych, administracyjnych i innych w ramach realizacji Konkursu, podwykonawcom Organizatora.
9.6. Wszelkie dodatkowe informacje o Konkursie, związane z jego funkcjonowaniem Uczestnik Konkursu może uzyskać wysyłając wiadomość prywatną poprzez stronę https://www.facebook.com/mamadoszescianu
9.7. Postanowienia Regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia Konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Komisji Konkursowej.
9.8. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany zasad Konkursu i treści niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków udziału w Konkursie i nie będzie naruszało podstawowej koncepcji Konkursu.
9.9. W sprawach nieuregulowanych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego.
9.10. Niniejszy Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.)

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia